Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az anya az akaratom ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anya az akaratom ellenére ismeretlen helyre vitte a gyerekeinket és most azt akarja, hogy fizessek gyerektartást is. Megítélheti ez esetben a bíróság visszamenőleg?

Figyelt kérdés
Én is akarom őket, kértem is a nálam történő elhelyezést, és ha nem vitte volna el, akkor el is látnám őket. Nem fizetni akarok, hanem nevelni őket.
2011. okt. 4. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

nevelni akkor nevelheted, ha neked ítélik őket. ez gondolom majd eldől a bíróságon.

Fizened mindenképp kell,a gyerekeknek jár a gyerektartás.

De, ha a láthatást az anya megakadájozza,akkor perelheted érte

2011. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
*megakadályozza
2011. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem engedi a láthatást az nagyobb bün mintha te nem fizeted a gyerektartást. akár el is vehetik töle a gyerekeket, de ettöl még te nem biztos hogy megkapod.


Vagy is mindenképpen jelezned kell hogy a gyerekeket nem engedi látni. én mindenképpen most is fizetnék gyerektartást pl átutalással, hogy legyen nyoma, így a bíroság látja hogy te így is oda figyelsz rájuk.

2011. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyelőre közös felügyelet van, még nem döntött a bíróság, hogy kinél fogja elhelyezni.
2011. okt. 4. 22:44
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
ismeretlen helyre nem viheti a gyerekeket...fogadj ügyvédet, az megteszi a jogi lépéseket
2011. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Egymás ellen harcoltok, és a gyerekek isszák meg a levit. Azért csak van oka annak, amit az asszony csinált?
2011. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy van. Meg akarja szerezni a házat és ehhez jó eszköz a gyerekek, mert tudja, hogy mennyire szeretem őket.
2011. okt. 4. 23:27
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

:D

Akkor ne fizess gyerektartást. Komolyan ennyire buták vagytok ti elhagyott apák? Attól még, hogy az asszonynak adjátok, attól még a GYEREKEKNEK lesz belőle ennivaló, meg ruha és stb.

Amúgy meg, nyilván van oka, hogy váltok.

Az apám is olyan normálisnak tűnik, mikor előadja, hogy mennyire rossz anyukám, amiért "ismeretlen helyre vitt", én meg áldom érte a sorsot, hogy nem tett tönkre még jobban lelkileg. Ő

2011. okt. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Ő sem fizet gyerektartást. jav.
2011. okt. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Ó Istenem, szegény szerencsétlen elvált anyák !

Könyörgöm, tisztelet a nagyon kevés kivételnek álnok kígyó az összes, beteg elme!

Inkább szerencsétlen elvált apák!

Tudnának mesélni... / újra megjegyzem, tisztelet a nagyon kevés kivételnek!/

2011. okt. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!