Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Rossz hozzám a férjem. El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lantos Éva kérdése:

Rossz hozzám a férjem. El szeretnék válni, de félek tőle és nem merem. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván a megbeszéled vele fázisán túl vagytok.

Szervezd meg, hova mész, ha elhagyod. Majd egyszer, amikor nincs otthon, pakold össze a cuccaid, és a következő, amivel találkozik veled kapcsolatban, az az ügyvéded legyen.

2011. szept. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha csak agyalsz rajta hogy el kellene,akkor soha nem fogod soha megtenni.

Akár most azonnal tedd meg,gondolj ki egy tervet hogy hogyan lesz utána és lépd meg a dolgot mert ha egyfolytában csak azon agyalsz hogy félek tőle meg nem merem akkor minél tovább húzod annál rosszabb lesz...

2011. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Vannak már ilyen nősegítő egyesületek, ahol segítenek. Keress rá, hátha van ilyen a közeledben.

Ha nincs, de van hova menned (szülő, rokon, barátok) pakolj össze amikor nincs otthon és menj el. Ha bántalmaz, kérhetsz távolságtartási végzést is.

2011. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
80%
Szerintem kérj tanácsot a családsegítőktől.
2011. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Most nem értem a kérdést pontosan...a férjedtől félsz vagy a válástól magától?
2011. szept. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

En is ebben a cipõben vagyok, mint te. Annyira nem rossz velem, neked mit jelent az, hogy rossz veled? Engem inkàbb lelkiterrorban tart, és àllandóan kötekedik és idegesit.

Ma is ugyanaz volt, és a vàlàson töröm a fejemet, azzal ébredek,alszom és nem tudom, hogyan kezdjem én sem.

2011. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Figyi.Elválasztanaka tőle akkor is ha ő nem akarja.Anyukámék is így váltak el.Nálunk alkoholista volt apám és elköltöztünk mikor nem volt otthon albérletbe és csak az ügyvédnél találkozott volna vele anyu de elsem jött mégis elváltak.Jó volt olyan, hogy féltünk tőle, hogy majd zaklat minket, néha próbálkozott is de le lett építve nagyapámék álltal.Szóval ne fél, válj el tőle.
2011. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetem nekem is...állandó duzzogás és idegesít.....nagyon-nagyon....én összecuccolok majd a kisfiammal és (le) lépek....
2011. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Az ilyen dolgokat nagyon sajnálom, de adnék Neked tanácsot, persze ha még van remény a házasság megmentésére. Ha még van benned ragaszkodás, szeretet.

Csinálj rendet nap, mint nap. Nem kell nagytakarítást csinálni, de rend legyen mindíg. Valamicskét nem árt ha tudsz főzni is, de a legfontosabb, hogy bármit kezdeget, ne szólj vissza. Úgy megtudnak szelídülni, ha nem szólunk hozzájuk, hogy egy nagy csete-paténál is többre mész vele.

Én például vizet vettem a számba és nem köptem ki, csak cserélgettem időközönként. Ma már nem kell a víz, mert nincs vita.

Van akinek a vitatkozás az élete. Ha nincs akivel vitatkozzon, alább hagyja és megnyugszik.

Tudom nagyon rossz ha valakit össze vissza szidnak, aztán meg szükség van rá az ágyba. Akkor meg az a bajuk, hogy nem működik együtt.

Üdv. remélem rendejöttök. De ne minden áron, mert "EGY ÉLETÜNK VAN"

2011. okt. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
20%
Egy idore teljesitsd tul magad, tegyel meg olyanokat aiket eddig nem. Ha erre rosszabb lesz, visszael vele, kihasznalja, akkor lapat...
2011. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!