Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácstalan vagyok, mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mihez kezdjek ha apám sokat iszik és veri oktalanul anyukámat, és van mikor engem és testvéremet is? Félek hogy a rendőrség ilyennel nem foglalkozna.

Figyelt kérdés
Azt tenném hozzá,hogy pénzünk nincs lakásra,ügyvédre,nem tudjuk hova mehetnénk,anyukámat ide köti a munkája de ő is nagyon akarna változtatni.De rettegésben tart minket.Tudom hogy anyukámnak kéne tennie vmit,de gondoltam segítséghez fordulok.
2011. ápr. 16. 21:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
a rendőrség mindenképpen foglalkozik ezzel ha feljelentést teszel.
2011. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Zárjátok ki a lakásból, aludjon máshol ne otthon. Ha anyudé a ház költöztesse ki és kész. Ha apudé költöztetek el valamilyen rokonhoz, nagyszülőkhöz. De ez nem mehet így tovább! Sürgősen csináljatok valamit, mert ez nem lesz jó!
2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy messziről könnyű tanácsokat osztogatni. Én így nőttem fel, aztán egyszer meguntuk apu "rossz napjait" és amikor hulla részegen neki ment anyunak a tesómmal összefogva nem hagytuk, és mi is nekimentünk apunak. 3-an agya főbe vertük. Ez kb. 3-4 alkalommal megismételtük, ne félj utána eszébe sem jutott anyámra kezet emelni.

Viszont engem mindig bántott amikor senki nem látta:-(

2011. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem sokan azt mondják, ha felhívom a rendőrséget akkor max pszichiátriára viszik be pár órára és visszajöhet..a bosszút pedig nem szeretnénk megvárni. A 3. kommentelőnek pedig mondanám hogy sajnálom hogy te is ilyen helyzetben vagy(vagy voltál) :(. De mi mivel lányok vagyunk tesómmal,mi is nem egyszer mentünk neki 3an,de mindig le tudott minket fogni,és mi jártunk pórul:(:( ráadásul úgy bánt hogy fojtogat,hajtépés stb,alkalmanként látszik is a sérülés.
2011. ápr. 16. 22:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom,őszintén:((
2011. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha látható eredménye van a bántalmazásnak, akkor minél hamarabb menj orvoshoz látleletet vetetni. Neki elmondhatod mi történt, és hivatalból feljelentést kell tennie. De felhívhatod (akár névtelenül is) a lakóhely szerinti Családsegítő Szolgálatot is, és ők elmondják, hogy milyen lehetőségeitek vannak. A lényeg, hogy minél előbb tegyetek ellene, mert csak rosszabb lesz, és hosszú távon beleroppantok. Kitartást!
2011. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
megverjem az öreged?amatőr szinten boxolok
2011. ápr. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sajnos a házastárssal szembeni erőszaknál még él a "majd ha vér folyik" elv.

Viszont ha a gyereket bántják, arra nagyon ugranak a gyermekvédő szervek.

Én se tartom a fenti leosztást igazságosnak, de sajnos ilyen a jelenlegi jogrendszer.

Ezért azt javasolnám, hogy

a) lépjetek kapcsolatba az imént ajánlkozó boxolóval

b) ha neked vagy a testvérednek bármi baja esik, azonnal hivatalos orvosi látlelet (kis sérülés is sérülés!!), gyámügy és rendőrség.

Kiskorú bántalmazásáért nem csak pár órára viszik be, hanem bent tartják az ítéletig. Azt pedig ilyen környezetben dolgozó ismerőstől tudom, hogy a gyermekbántalmazókat - ha sikerül közölni velük, hogy miért vannak bent - a cellatársak kezelésbe veszik. De az sem ritka, hogy a rendőrök is igénybe veszik a kevésbé jogtiszta igazságszolgáltatást egy félreeső szobában az őrsön...

Egyszóval én a cellatársakat felvilágosítanám, hogy mi történt, még az előzetesben.

2011. ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. Hát azt eltudnám viselni, ha valaki már jól helyben hagyná és megkapná a magáét. És ha nem csak nőkkel tudna erős lenni..mert másokkal viszont jópofa. A gyermekvédelmivel meg az a probléma,hogy már nem számítok kiskorúnak,19éves vagy,tesóm is nagykorú. Egyszerűen nem tudom mit csináljunk! Mindig akadályokba ütközünk,és nem hiszem el hogy ezt el kell viselnünk. Mit tudnánk csinálni, már teljesen kétségbeestem!
2011. ápr. 17. 13:33
 10/20 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Ha hiszed ha nem én is és a tesóm is lányok vagyunk. Nem tudott "legyőzni" minket hármunkat.

De egyébként olvastam itt aranyos kedves fiúkat vagy férfiakat akik szívesen elvernék a faterodat. Én simán megkérnék valakit, hogy alaposa fenyegesse meg:-)

2011. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!