Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van ebből kiút? Elkerülhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ebből kiút? Elkerülhetetlen a válás szerintetek?

Figyelt kérdés

Súlyos depresszióm van. Ennek következtében felszedtem 15 kilót, és nagyon nem áll jól. Utálom a testem, utálom, ha a férjem meztelenül lát, és utálok vele szeretkezni, pont ezért, mert számomra elképzelhetetlen, hogy ő nem undorodik tőlem. Utálom, ahogy a ruháim rajtam állnak, és egyáltalán az életem. Sikertelen vagyok minden területen, nincsenek igazán barátaim, a munkám sem ad sikerélményt, mindig csak az örökös megfelelés, ami persze lehetetlen, mármint megfelelni és jól teljesíteni. Mindegy. Rászoktam egy hangulatjavítóra, ha nem veszem be, egész nap feküdnék és néha sírnék. Sírok akkor is ilyenkor ha mondjuk eltörök egy poharat. Férjem persze utálja hogy szedem, a kedvéért néha kihagyom, ilyenkor jönnek az ilyen tünetek.

Elhiszem hogy utálja az életet mellettem, de képtelen vagyok változni, reménytelen és kilátástalan az élet számomra és mellettem is, tényleg megértem őt, csak úgy érzem, magamra hagy és egyedül végem lesz. Beadta a válást, valamikor majd lesz tárgyalás is. Ami gondolom sima menet lesz közös vagyon (minden az övé) és gyerek híján.

Ti rendbe tudnátok hozni, vagy az esetemben már lehetetlen? Nincs semmi erőm, dolgozni sem megyek a héten.


2011. okt. 2. 12:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%
Szar helyzet, de nem reménytelen!
2011. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem megérdemled, a férjed segíteni próbált de te lusta vagy bármit is tenni a helyzet javulása érdekében. Őszintén szólva te cs.eszted el ezt a házasságot és annyira sajnálom, hogy neked ilyen rendes férfi jut, normális nőknek meg idióták.
2011. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy ebből van kiút, de nem biztos, hogy egyedül megtalálod. Szerintem mindenképpen szakemberhez kellene fordulnod, pszichológushoz, vagy életvezetési tanácsadóhoz. Ők már tapasztaltak ilyet, tudják mit lehet tenni. Sok sikert! :)
2011. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Ne rajtam vezesd le a feszültséged, kedves 12:35. Nem ítélkezést kértem, hanem tanácsot. Ha magad normálisnak tartod, de egy idióta jutott neked, az téged minősít. Mert te választasz.


Mindegy, szánalmas vagy. Több választ nem kérek.

2011. okt. 2. 12:40
 5/32 A kérdező kommentje:
Már fordultam szakemberhez, valaki felírta a hangulatjavítót, a rivotrilt.
2011. okt. 2. 12:41
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
12:40: Én egyáltalán nem vagyok feszült, de remélem nem azt vártad, hogy majd mindenki jól megsimogatja a fejecskéd, hogy milyen ügyes és okos vagy, a férjed meg egy tahó amiért így cserben hagy. Nyilván ha látta volna, hogy teszel valamit a helyzet javulása érdekében, akkor nem hagy el. De elmerülhetsz az önsajnálatban és gondolhatod, hogy az egész világ ellened van, csak az nem visz előre.
2011. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Látom, még mindig nem érted a kérdést. Tanácsot vártam, ti hogy hoznátok rendbe. Sem fejsimogatást, sem ítélkezést, hanem használható tanácsokat, amik talán erőt adnak. Mert pont, hogy nem elmerülni szeretnék az önsajnálatban, hanem rendbehozni a dolgaim, de nem tudom, hogy kezdjek neki.

Kis szövegértelmezési készség nem árt a fórum használatához.

2011. okt. 2. 12:50
 8/32 anonim ***** válasza:

szia!


Rivotrilt ne szedd,mert az egyből függőséget okoz.Saját magadnak kellene már végre megfelelned és eldöntened mit is szeretnél ettől az élettől.Szereted a férjed?Igazi szerelemmel? Neharagudj,nekem nincs férjem,nem is volt, de azt tudom, hogy a szerelem elmúlasztja a depit,a kilátástalanságot.Egymást erősíteni kellett volna,és támogatni.Jóban-rosszban. Nem felhánytorgatni egymásnak a problémákat, és nem beletörődni, hogy nincs kiút.Mert igenis mindenre van megoldás!

Az írásod elején leírtál egy csomó tényt.Magad is tudod nagyon jól, hogy min kellene változtatni.A legjobban igazán csak önmagunkon tudunk segíteni,s csak aztán másokon! Nagyon kemény menet lesz,de meg kell tenned az első lépést, hogy összeszedhesd magad végre!

Készíts egy listát arról, hogy mit szeretnél az életben!Bármilyen apróság rá kerülhet a listádra.Utána képzeld el és tervezd el ,hogy mibe kerül megvalósítani!

Kitartás.És tényleg ne rombold magad hülye bogyókkal,nem használnak,csak ideig-óráig,változást tényleg nem hoznak...

2011. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

ha sírnod kell,akkor pedig sírj,és engedd ki magadból a feszültséget!


Tudom könnyű mondani,de napi 1óra séta a szabad levegőben csodákra képes...aztán ezt rendszeresíteni...mozdulj ki a lakásból!!!!


Louis L Hayes-Éld az életed c filmre érdemes rákeresned a neten és végignézni!

2011. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
75%
Kedves kérdező. Már nem azért, de tőled én is elválnék, főleg ha a férjeddel is így beszélsz, mint a korábbi válaszolóval. Azt pedig nyilván te is tudod, hogy lehetne ezt helyrehozni. Ha tényleg érdekel a házasságod és nem akarod elveszíteni a férjedet, akkor kapd össze magad, lássa hogy próbálkozol. Ha szakemberhez fordultál, akkor meg pláne sikerülhet.
2011. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!