Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerinted hogyan dönt a bíróság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogyan dönt a bíróság?

Figyelt kérdés
5 éve váltunk el a férjemmel. Nem volt könnyű, de mindketten új életet kezdtünk, új társsal, új gyerekkel. Eddig minden rendben volt, látogatta a gyerekeket, elvitte őket. Most ki akarnak költözni Spanyolországba, és kitalálta, hogy 1/2 évig velem, fél évig vele éljenek a gyerekek. Az ellen nem lenne kifogásom, hogy szünetekben kimenjenek hozzájuk, de el sem tudom képzelni az életemet úgy, hogy nincsenek velem a gyerekek.
2011. okt. 4. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem viheti ki ha te nem egyezel bele. A bíróság sem fog dönteni emellett! Kivéve, ha a gyerek 14 éves kor feletti! Ha fiatalabb, tuti nem mennek spanyolba, nyugi!!!
2011. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába kérvényezi ezt a bíróságon? Amúgy a gyerekek 8 és 11 évesek.
2011. okt. 4. 13:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod szerintem nem lesz belőle semmi. Menj el ügyvédhez, nyomozz neten a témában. Biztos volt már hasonló eset..
2011. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha elváltatok, a bíróság döntött arról, hogy kinél legyenek a gyerekek elhelyezve. Az nem változik attól, hogy ő külföldre megy. Szerintem hiába is kérvényezi, az elhelyezést nem változtatja meg a bíróság.
2011. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most még az első sokkból ébredezek, de nyilván fogok jogi segítséget kérni. Az a szörnyű az egészben, hogy azt hangoztatja, neki ugyanannyi joga van a gyerekeket látni, mint nekem. Oké igaza van. De Ő hagyta el a családját, Ő volt aki csak 2 hetente látta eddig is a gyerekeket (lehetett volna gyakrabban is, csak sosem ér rá), és Ő akar elköltözni az országból. Miért én igyam meg még ennek is a levét?
2011. okt. 4. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! Az engedélyed nélkül még nyaralni sem viheti őket külföldre, még akkor sem, ha neki ítélte őket a bíróság.
2011. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nincs olyan bíróság aki megítélne egy ilyen badarságot! persze, majd suliba is félévente máshova járnak........ nem, ilyen nincs, ne aggódj!
2011. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő pont a nyelvtanulás szükségességére hivatkozik.
2011. okt. 4. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor fizesse a különórát.


A te engedélyed nélkül nem viheti ki őket. Barátnőm elvált, az új férje erdélyi. Ki szerettek volna költözni, 3-an, de a volt férj (a kislány apja) nem egyezett bele. Szóval maradniuk kellett.

2011. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!