Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy a férjed nem szeret vagy szeret?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy mást szeret-e esetleg, hanem hogy hogyan lehet észrevenni, hogy egyszerűen nem szeret téged, nem vagy fontos neki.
2011. okt. 4. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez érdekes kérdés... Én nem vettem észre! Pedig azt hittem jól ismerem. Egyszer csak lelépett mellőlem egyik napról a másik szó szerint 2gyereket hátrahagyva.
2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyhogy nem igazàn érdekli, hogy mi van veled.Ha olyan nagy szinész mint az enyém,akkor nagyon nehezen lehet kiigazodni rajta.Tehàt hangùlatfüggõ.
2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Ezt érezni lehet elsősorban,h szeret.

Aztán apróságok, amik hozzátartoznak az "élethez". puszilkodás pl, egy-egy érintés,simogatás, jókedvű mosolygás, viccelődés, döntéshozatalban segítségadás/kérés- ezek mind azt jelzik hogy fontos a felesége/párja.

2011. okt. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

onnan venném észre,hogy nem olyan mint most, amikor szeret :)

nem kíván, nem számíthatnék rá, nem hallgatna meg, nem hinne bennem.

2011. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a viselkedéséből leginkább. Nem hallgat végig, nem törődik veled. Ezt az emberek általában megérzik.
2011. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen nincs jelen. És ha nem az a beszédes fajta, akkor a cselekedetei alapján tudod megítélni. Tesz érted, v. kettőtökért valamit? Ő az, aki a több áldozatot hozza, v. csak te kettőtökért? Ilyenek.

A bizonytalanság a legrosszabb. Ha nem félsz a választól, egyszerűen ülj le vele, amikor nyugodt a légkör, és tett fel neki a kérdést. De lehet, hogy a válasz nem fog tetszeni.

2011. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
abból,hogy már itt kérdezgeted.
2011. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha ez kérdésként merül fel, akkor a válasz már sajnos a nem szeret.
2011. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Abból mind amit előttem már leírtak, szerintem ezekből a jelekből észre lehet venni, hiszen ha valakit nem szeretsz nem érdeklődsz utána, nem érdekelnek a dolgai és hidegebb mint volt. Persze tudnak jól hazudni az emberek még a tetteikkel is, de valahol lehet azt érezni. Aki nem veszi észre az nem akarja észre venni esetleg elviszik a szürke hétköznapok...
2011. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha komolyan felmerül benned, hogy nem szeret, akkor az úgy is van. Egyébként millió jele van: kevesebbet kommunikál veled érdemi dolgokról, kerüli a testi kontaktust azaz ritkábban érint meg, kevésbé kezdeményezi a szexet, passzívabb, egyre többet vonul félre, közös programokban alulmotivált, közönyös a dolgaidat illetően, érzed rajta, hogy feszültebb, ingerültebb. Én ezekből vettem észre.
2011. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!