Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnál, ha a férjed azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnál, ha a férjed azt vágná a fejedhez, (gyed-en vagyok) hogy tankold a saját pénzedből a kocsit, mert a tiéd nem az enyém? Hozzáteszem gyed-en vagyok kisbabával, a gyed-emet egy fillérig odaadom. Nagyon fáj ez és nem ez az első húzása.

Figyelt kérdés

Egy férfinak boldognak kéne lennie hogy van családja, mosok főzök takarítok, imádom a kisbabánkat, nem kérek tőle segítséget és a pénzem is odaadom. Más hasolnó megjegyzései is vannak, hogy rendeljek kaját ha van rá pénzem, csukjam be az ajtót mert ő fizeti a fűtést, stb...

Nem tehetek róla hogy nem mehetek dolgozni az 1. évben, baba pici még és egyébként is ketten vállaltuk. Segítsetek véleményekkel!


2011. máj. 2. 13:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
84%
Ha elválni nem is, de jó lenne ha leülnél beszélgetni a pároddal, mi a problémájának a forrása. Szerintem csak dühből mondta, amit mondott.
2011. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
73%
Miert a ferjed kezeli a penzeteket? Ezt sosem ertettem.
2011. máj. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 Darcy01 ***** válasza:
92%
Hogy lehet ennyire tapló a férjed? Elnézést a kifejezésért, de ez nagyon nem normális...Most derült ki, hogy ilyen? Vagy voltak korábban is ilyen húzásai?
2011. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

2hetente rájönnek dührohamok, amikkel szörnyen megbánt! Mélyen! És átbeszéljük, megbocsátok és mindig lenulláz!

Hogy egyedül nem vagyok képes semmire meg ilyenek. Ez nem így van. Egyedül vezetem a háztartást és mindent ami vele jár.

Azért ő kezeli a pénzügyeket, mert az ő lakása és neki több a jövedelme. Amit éreztet is.

2011. máj. 2. 13:49
 5/91 A kérdező kommentje:
A terhességem alatt lett ilyen, azaz másfél éve. Előtte rajongott értem és görcsösen gyereket akart!!!
2011. máj. 2. 13:49
 6/91 Darcy01 ***** válasza:
80%
Nem lehetséges az, hogy van valamilyen problémája (munkahelyi), amit nem mondott el neked?
2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
84%

Te pedig a szerető felesége és a gyermeke anyja vagy! Ez éppen olyan súlyos érv (sőt!), mint az anyagiak...


Lehet, hogy rossz passzban van.

Vannak "komoly" anyagi gondjaitok?

2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
91%

nem értem miért adod oda a GYED-et!


első körben beszélgess el vele komolyan, de nagyon furcsa ez.


amúgy közös számlátok van, bármikor tudsz pénzhez jutni, vagy még azt is külön "kérni" kell?

más területen is vannak problémák?

2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
78%
Valami miatt elhidegült, a gyökerét kellene megtalálni. Talán nem törődtél vele, csak a kisbabával, már a terhességgel. Ezzel iszonyú mélyen meg lehet bántani egy embert, talán ez a gond. Ameddig a probléma gyökerét nem találjátok meg, addig balhé lesz, mindkettőtöknek be kell ismernie, hogy hol hibázott.
2011. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
95%
A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a kertben,a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipses zacsik, üdítős dobozok mindenhol szanaszét. A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy, mint a kert bejárata, a kutyának nyoma sincs. Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja.Egy csillár leszakadva, törötten hever a földön, a szőnyeg a falhoz gyűrve. A nappaliban a tv teljes hangerővel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és a tűzhelyen ételmaradékok, a hűtő ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja szétszórva a földön, egy törött pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött...Egyből rohan fel a lépcsőn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyébakadályokon)aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett. A hálószoba felé vezető úton észreveszi, hogy a fürdőszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvízminden, a WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra .És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy könyvvel a kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva meg kérdi tőle:- Szia drágám, hogy telt a napod?A férj dühösen nézi:- De mi a fene történt ma itt?A feleség ártatlanul:- Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni hogy mit csinálok egész nap?Férj még dühösebben:- Persze,... ÉS!Ekkor a feleség édesen rámosolyog:- HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!
2011. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!