Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után milyen maradt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után milyen maradt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mi már külön vagyunk, gyerek is van. Nagyon ellenségesen mentünk szét. De változott a helyzet, mintha azt érezném, hogy "barátok" kezdünk lenni. Ez jó lehet, vagy rossz? Nincs kapcsolata eggyikünknek sem...ha nem lenne a gyerek nem tartanám vele a kapcsolatot. 30/N
2011. okt. 6. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért lenne rossz? Legalább a gyerek nem azt látja, hogy anya, meg apa gyilkolják egymást, ahányszor csak találkoznak.

mert nálunk ez van, 2 év eltelte után is. pedig már nagyon unom. Amikor találkozunk, inkább nem is szólok az exemhez, és legalább ezt várnám tőle is. De ő a legtöbb esetben nem bírja ki utcán üvöltözés nélkül... Ez nagyon gáz, mert látom, hogy ilyenkor mit érez a gyerekem, akinek a feje fölött történik mindez.

36f

2011. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet. A válás durva volt, most a gyerek miatt igyekszünk visszafogni magunkat, és ez elég jól is sikerül. Barátok nem leszünk, de néha megtalál a problémáival...én sem tartanám vele a kapcsolatot, ha nem lenne a fiunk.


42N

2011. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a gyerek miatt tarta vele a kapcsolatot akkor nem lehet igazi barátság.


Üdvözlettel: Dr. Rublencik Zsolt PhD

2011. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*


tartja

2011. okt. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen nem is barátságnak mondanám, nem tudom mi a megfelelő szó erre....a gyerek miatt sok mindenre képes az ember.De ha megismerkednék valakivel, vagy más okok miatt lehet, hogy megint ellennségeskedni fogunk...
2011. okt. 6. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk durva volt a válás előtt, váláskor lehiggadtak a kedélyek, akkor még beszéltünk is egymással. De azóta...


A volt férjemet nem érdekli a közös lányunk, eltelt már 7 év a válás óta. Még egy csomag rágógumit nem vett a gyereknek. Ha összefut vele exanyóséknál akkor is csak futtában böffen neki egy köszönést.

A lányomat sajnálom nagyon, hogy ennyire böszme apja van. Én soha nem szóltam rá egy rossz szót sem, soha nem beszéltem az apjára.

Mindig mindent őszintén megbeszélünk mi ketten, anya-lánya.

Az exférjem és köztem soha nem lesz már normális viszony, mert egyrészt soha nem találkozunk, másrészt meg ismerem, ha találkoznánk is úgy tenne mintha soha nem ismert volna, és ugyebár ezt várja el tőle a jelenlegi élettársa is. De engem hidegen is hagy!


Drága lánykám pedig kénytelen volt elfogadni ezt a helyzetet hogy milyen is az apja valójában.

2011. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó maradt.
2011. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mennyire egyenlőek az életesélyek a válás után, meg mi az ok. Nálunk megcsalás, otthagyás(jó nagy sz@rban), nyilván nem leszünk jó barátok.Jó, ha nem vágom utána a baltát.
2011. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3.miatt mentünk szét,az első pillanattól,hogy megtudtam együtt élnek.Persze nem esett jól.Eleinte sokat kiabáltam,veszekedtem,lehordtam mindennek.Ennek ellenére ő csak jött,jött szorgalmasan a lányunkhoz.Beláttam sok értelme nincs a viselkedésemnek.Annyit változott,hogy inkább hozzá sem szólók a kötelezőn kivül mikor jön a gyerekhez,gyerekért.Egy percig nem tartanám vele a kapcsolatot ha nem volna gyerekünk.16év volt.
2011. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én békében váltam, előtte sem veszekedtünk. Néha beszélünk, de egy cseppet sem érdekel, hogy mi van vele. Gyerek nincs.
2011. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!