Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor mennyire nyom latba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor mennyire nyom latba a megcsalás, annak sorrendje és mi számít annak? (természetesen tudom a flört, a csók és a szex anatómiáját. :D)

Figyelt kérdés

Ha pont az nem akar válni, aki megbotlott, és szeretné hibája ellenére egybetartani a családot, kérhet-e békítő tárgyalást? Ha a megbocsátás helyett az anya bosszúból azzal kínozza férjét, hogy beadott de felfüggesztett válás ideje alatt megtűri otthon a férjet, de kihasználva az otthonlétét és azt, hogy ugyis ő csalt meg előbb, akkor már az ő megcsalása nem megcsalás, hanem szerelem? Ezért uj pasival kezdhet, nem megy haza, egyedül hagyja a gyerekeit és pasizik, én meg majd megpusztulok, ezt nem tűröm és elborul otthon egy két pofon. Mert azért kicsit más mentálisan feldolgozni, hogy megcsaltál, kiderült, vagy "drágám" elmegyek és mással leszek egész éjjel, aludj jól, vigyázz a gyerekekre... Ha ő akar válni, mondtam menjen el ő, de hát ugyebár ő az anya, és esze ágában sincs neki mennie el, főleg nem a gyerekek nélkül. Szóval, "édes" bosszú nem számít????

No erre varjatok gombot...


2011. okt. 6. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kézenfogva mentünk le válni, abban maradtunk barátok leszünk, és nem keres most pasit."


Ezt nem teljesen értem: miért ne kereshetne pasit ha már úgyis váltok?

2011. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kapcsolata, ha úgyis váltok?

Amúgy meg ne üsd a feleségedet!

Nincs igazad!

2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lepontoztàtok az 1 est pedig igaza van. Mocskos egy vilàg ez.
2021. júl. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne pofozd a felesègedet semmikèpp! Férfiatlan nagyon. Plàne a gyerekek előtt NE!! Gondolj bele milyen lehet nekik. Légy jò apa ha màr ezt tetted. Teremts nekik lelki nyugalmat. Talàld meg bennük az örömöt. Aztàn ha a bìrò neked ìtèli őket akkor fog nagyot nézni anyuka...mehet a szeretöhöz lakni
2021. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!