Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 20 év felett minden nappali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év felett minden nappali képzés esetén kötelező a gyerektartás? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 éves fiam otthagyta az egyetemet és most már a 2. tinglitangli iskolába jár nappali tagozaton. Az egyetemre nem sajnáltam a pénzt, büszke voltam rá, támogattam, de ez nagyon nem tetszik, hogy csak az időt húzza.

Szóval kötelező neki a gyerektartást fizetnem ez egy középiskola jellegű dolog.


2011. okt. 7. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én úgy tudom igen, 24éves koráig,ha nappali tagozatra jár, függetlenül attól, hogy neked tetszik a suli vagy sem.
2011. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kérvényezheted a bíróságon h szüntessék a már rokontartást,mert érdemtelen már rá.
2011. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írta, ha a tanulmányai elhanyagolása miatt érdemtelen a támogatásra, az indok lehet a rokontartás felfüggesztésére.
2011. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, második...
2011. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
65%
Gondolom az exeddel él a gyerek.Biztosan vannak költségei egy 20-évessel,nem is kevés.szerintem tőle vonnád meg a segítséget
2011. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

24 éves koráig amig bármilyen nappali tagozatra jár addig fizetni kell.

Probáljatok egyezkedni és valami műszakaki szakmát tanuljon azzal el tud helyezkedni.

2011. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, az exemmel él, de nem szeretném támogatni hülyeségekben, hogy csak azért ne dolgozzon, hanem még lóghasson. Ismerem, tudom, hogy erről van szó. Ettől még annak is jobban örülnék, ha elmenne dolgozni, még akkor is szivesebben támogatnám.
2011. okt. 10. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem jár már neki. Gyerektartás egyáltalán nem, max. rokontartás járna, de mivel otthagyta az egyetemet, már az sem jár. Eleve csak az első legmagasabb végzettségig kellene fizetned, és amint írtad ez a mostani suli alacsonyabb szintű, egyáltalán nem kell fizetned, de az egyetemet sem kellene, ha megbukna vagy kihagyna évet.
2011. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!