Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a helyesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyesebb?

Figyelt kérdés

4 év után véget vetettünk a kapcsolatunknak, mondván kell egy kis idő, hogy kiéljük, megtaláljuk magunkat. Azóta folyamatosan csak ő jár a fejemben és úgy érzem, jobban szeretem, mint valaha. Szeretem annyira, hogy elengedjem, hogy megtalálja a boldogságát, de látom, hogy neki is hiányzok és szeret. Hetente 1-2x látjuk egymást.


Mi lenne a helyesebb? Külön maradni, esetleg újra összejönni, vállalni a kockázatot, hogy egy két hónap múlva sokkal rosszabb vége lesz és haraggal válunk el?


Első szerelem volt, mindkettőnk részéről.


2011. okt. 18. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

hagyni kell megtörténni az dolgokat MAGUKTÓL...

Az idő ugyis eldönti.

2011. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hoyg véget vetettetek a kapcsolatotoknak? Irod, hoyg hetente tobbszor is latjatok egymast...
2011. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2szer talàlkoztok, akkor mikor fogtok szakitani, igy ezt nem nevezném szakitàsnak.
2011. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hetente néha találkozunk, egyetemen van közös óránk. Véget vetettünk = nincs testi kapcsolat és nem vonjuk be annyira a másikat az életünkbe, mint korábban.
2011. okt. 19. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:
És mikor egyutt voltatok, mennyit idot toltottetek egyutt? Kollégisták vagytok, vagy a szuleiteknél laktok?
2011. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Külön koliban lakunk, nem túl sokat találkoztunk, csak hétvégén tudtunk kettesben lenni,de akkor sem mindig.
2011. okt. 20. 22:05
 7/7 anonim válasza:

17/15 voltunk mikor megismerkedtünk a suliban,22/20 mikor összeházasodtunk. Egy 3 és egy 8 éves gyerekkel maradtam magamra mikor 29 évesen meghalt. Voltak rossz és jó napjaink, de sohasem mondtam, hogy nem kellett volna ...

Később kerültem olyan döntésképtelen helyzetbe,

hogy pszichiáterhez kellett mennem, úgy éreztem megzavarodom, mert életemben először nem tudok elfogadható döntést hozni. Egyetlen gyógyhatású kérdés helyretett: ...és te mit akarsz?

2011. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!