Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az alacsony fiúkhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az alacsony fiúkhoz vonzódtok vagy a magasakhoz inkább? Magas vagy alacsony fiúk közt láttatok már életetekben több helyesebb fiút? Kinek milyen magas a jelenlegi párja?

Figyelt kérdés

Majd leírom hova tartozom ( pontosan milyen magas vagyok és hány éves) pár válasz után. :)


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Kort is írjatok! Köszi!


2011. szept. 23. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A helyesség szerintem inkább az arcra vonatkozik, így e tekintetben szerintem nincs különbség alacsony és magas férfiak között. Viszont én a magasakhoz vonzódom, mivel én is magas vagyok. Annyi a lényeg,hogy legyen magasabb nálam, szóval nem kell 2 méter 20 centinek lennie, de 180 legyen.
2011. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én azt szeretem ha a fiú magasabb nálam tehát 162 cm-nél magasabb : D

16/L

2011. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
háát mindenképp legyen nálam mjagasabb, tehát 180 cm vagy afölött. szerintem férfias ha valaki magas, és kevésbé az ha valaki alacsony. (hozzám képest) szóval, 180+!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
én egy alacsony pasiban meg sem látom a férfit. 10 cm különbség minimum kell, hogy bele tudjak kapaszkodni, ha akarok tőle "valamit".
2011. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, a helyességgel, illetve a magassággal is. :D


Jobb lett volna egy konkrét intervallumot megadni, na mindegy.


Lehet szabadon adni a véleményeket a kérdéssel kapcsolatban.


Szóval hány centi magasságtól jönnek be nektek a fiúk általában például?

2011. szept. 23. 22:22
 6/12 A kérdező kommentje:

Most már eljött az ideje, hogy megírjam a magasságom és a koromat.


Én 165cm magas és 21 éves fiú vagyok.


Megértem a 180cm magas lányt is, aki nem járna nála alacsonyabb lánnyal, ugyanis én is úgy vagyok, hogy 165cm magasnál ne legyen magasabb a lány, mert úgy már nem érzem mellette igazán férfinek magam.


Érdekes, ezek szerint ez a magasság dolog tényleg elég fontos tényező egy párkapcsolatban.


Mondjuk szoktam sajnálni, amikor nálam magasabb lányoknak tetszem, de a magasság miatt nem lehet köztünk semmi.


Ha szerelmes vagyok a lányba, akkor nem zavar, ha magasabb, de egy idő után úgyis furán érzem magam és nem csak én, hanem lehet a lány is.


Viszont szerencsére többnyire alacsonyabb lányok tetszenek.

2011. szept. 23. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy nálam azért legyen magasabb (én 173 cm vagyok), de ne legyen túl magas, olyan 180 cm körül az ideális, persze nem szoktam méricskélni, annyira nem is érdekel, tényleg csak az a fontos, hogy ne legyen alacsonyabb. A 180 meg azért jó, mert nem kell nyújtózkodnom, de ha akarok, vehetek fel magassarkút is, de nem a magasságon fog múlni a dolog. 19L
2011. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Magasak, akikre fel kell nézni. :) (170 cm vagyok, a fiú legyen legalább 180)

Hogy kiknél láttam több helyes pasit? Nem tudom, de szerintem a magasak közt.

16/L

2011. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most írok egy példát, hogy a magasság nem számít a a "helyesség"-nél :P Van egy 17 éves, kb 185 cm körüli fiú, akinek nagyon tetszik az arca. Van egy másik is, ő 15 éves, kb 170 cm körül lehet, és hihetetlenül cuki arca van :D Én 165 cm vagyok, és amit írtam példának, az így is van, szóval nekem nem számít a magasság, csak min. legyen 165 cm. Még valami: sok-sok olyan párocskát láttam már, ahol a lány kb egy fejjel volt magasabb a fiúnál és nagyon boldognak látszottak. Ne szomorkodj a magasságod miatt ;) (Amúgy sok alacsony férfisztár van, mégis bomlanak értük a nők, vagy nézd meg a Tom Cruise-Katie Holmes párocskát.)

15/L

2011. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek.Nem jönnék még egyszer össze egy velem egy magas(168cm) pasival...pedig engem sosem zavart vagy befolyásolt a párválasztásban.De még egyszer végighallgatni azt a kisebbségi komplexust és üldözési mániát a magassággal kapcsolatban? Hát köszönöm,de nem! Tényleg,semmi bajom nem volt az alacsonyabb fiúkkal,de mostmár ez által,valahogy minden értelemben kisebbek lettek a szememben és a kifejezetten magas pasikat keresem. Egy férfinak legyen tartása és büszkesége,kiábrándító,ha nem,és tudod,az alacsonyabb pasikra nem jellemző.Te is itt izgulsz,kb ugyanezt műveled...nagyon férfiatlan és ez senkinek nem fog tetszeni,te fogod a lányokat elüldözni magad mellől.

23/L

2012. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!