Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés esetén tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés esetén tök semmit nem vesznek figyelembe amit nem tudsz bizonyitani?

Figyelt kérdés
A férjem ugy gondolja hogy ő szeretné a gyermekek felugyeleti jogát megkapni,mert én alkalmatlan vagyok,pszichiátriai eset,és ezzel tömi a környezetunk fejét(ügyvédje,egyéb hivatalos személyek,ismerősök,barátaim,rokonságunk,stb,stb) Olyanokat mond hogy én éjszakánként cirkuszolok,nem hagyom aludni a gyerekeket,meg rázom őket az ágyban ami nem igaz. Az ominózus eset amikor éjjel kicsit hamgosabb voltam,merthogy épp rendőrt akartam hivni,csak ő kicsavarta a kezemből a telefont,ami az miatt volt mert folytogatott,és fenyegtett. Hát bevallom utána tényleg nem voltam a legynugodtabb,de jelentkezzen nálam az aki ilyen helyzetben higgadt tudna maradni.... Több ilyen eset is volt,de nem tudok bizonyitani semmit. Olyanokat hiresztel hogy nem törődöm a gyerekkel(mást sem csinálok csak velük foglalkozom,meg próbálok tiszta lakást,vasalt tiszta ruhát és kaját teremteni minden nap egy 1 és egy két éves gyerek mellett.) Van egy barátnőm aki segiteni szokott nekem pénzért,(délelőtt leviszi a kicsit sétálni,amég én másikat altatom és ebédet főzök,meg délután is besegit a sétánál néha). A férjem azt hireszteli a baby sitter csinál mindent.Mellesleg az ő ötlete volt hogy vegyük fel a csajt,mivel ő reggeltől estig nincs itthon,és hétvégén is leginkább dolgozik meg alszik. Ha perre kerül a sor,mit tudok tenni hogy bebizonyitsam az igazamat,és hogy egy csunya terv áldozata lettem???
2011. okt. 23. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A babysitter tud tanúskodni melletted, a férjed mellett viszont senki.
2011. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy soha senki előtt nem csinált velem cirkuszt,ő mindent nagyon "inteligensen",csendben,hidegvérrel tesz,tanuk nélkül. Tanut biztosan ő is keritene a saját oldalára. Azt még tudni kell hogy az ő kérésére elmentem pszichiáterhez,és kiirt egy enyhe antidepresszást szorongásra nekem.
2011. okt. 23. 11:41
 3/8 jucus75 válasza:

Sajnos ismerős a helyzet. Mi elváltunk már 7 éve, de exem még mindig nem képes megemészteni, hogy nálam vannak a gyerekek, időről időre előveszi a témát, hogy ő alkalmasabb apának, mint én anyának. Én is járok pszichológushoz, de ellátom a gyerekeimet, mosok, főzök rájuk, stb. Amikor legutóbb téma volt ez, nagyon kiborultam, és elmentem ügyvédhez, hogy legyen, aki védjen, ha perre kerül a sor. Amikor ezt megtudta, közölte, hogy neki esze ágában sem volt beperelni, csak fenyegetőzött... Hát most örüljek vagy sem...


A kérdésedre válaszolva ha a gyerekeid testi lelki erkölcsi fejlődését nem gátolod, semmi esélye a bíróságnál. Ennyi.

2011. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen féreg emberek vannak, te jó ég... :O :O :/ Nagyon sajnállak. :(

Menj el ügyvédhez, ő szerintem többet tud segíteni ez ügyben.

2011. okt. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már voltam,az ügyvéd azt mondta semmi esélye,csak hát ugye azóta szedtem szorongásra azt a gyogyszert. Bár igaz hogy a pszichiáterem egyben törvényszéki szakértő is,és azt mondta semmi olyan problémám nincsen ami indokolná ezt. De azért félek hogy képes valamit kitalálni,vagy rámbizonyitani. Köszi
2011. okt. 25. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit sem tud kitalálni. De ha higgadtabb tud maradni, addig idegesít, amíg tényleg elkövetsz valamit. Az előny jelenleg a te oldaladon van. A bizonyítástól meg semmit se félj. Nem neked kell bizonyítanod az ő állításainak az ellenkezőjét, hanem ő magának az övéit. Ne félj, a bíróságon is emberek vannak, és láttak már ilyent. Szorongásod meg azért volt, mert ő okozta. PL. De ezzel sem kell foglalkoznod.
2011. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi! Tényleg ne idegesítsd magad! A Tesommal is majdnem ugyanígy volt. Kifele egy konszolidált, rendes kulturált pasas benyomását keltő, családon belül pedig a lelki (és olykor testi) terror legváltozatosabb és legerősebb fajtáit gyakorló "latens elmebeteg" pali próbálta elvenni tőle a (különben általa -vagyis a pali által- nem is kivánt gyerekeket). Még jól megfizetett hamis tanúkat is vitt a bíróságra. Szegény Hugi sem volt a történtek hatására a legjobb idegállapotban, de az exe összes pénze, összes fizetett hamis tanúja és egyéb álságos praktikái is kevésnek bizoynultak, hiszen a bíróságon ott állt egy összeszedett, becsületes, szerény de mindenek előtt a gyermekeiről maximálisan és példaértéküen gondoskodó anyuka. Kértek szakvéleményt a bölcsitől, ovitól, sulitól is. Nincs okod félni ha nem vagy alkoholista és/vagy drogfüggő. Az antidepresszáns nem drog és nem jelent elmebetegséget. Azért megpróbálhatod elhagyni, mert szerintem több erő van benned mint azt gondolod.Meg tudod oldani hidd el! Ne idegeld magad a férjeden megfogja kapni az élettől a hozzáállása miatti "jutalmat". Hugi exe mindenét ,de szószerint mindenét elveszítette. Gazdasági csőd és még tűzeset is előfordult az életében. Most több év távlatából kezd ráébredni, hogy miket követett el.Kitartást kivánpk, sok erőt és no szorongást ! :):):)
2011. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Igazából egy olyan antidepresszánst szedek,amiből 3 szem a napi MINIMUM adag,ahoz hogy hasson. Nos én ebből szedek naponta egyetlen egyet. Szóval ezt leginkább a férjem megnyugtatására szedem,mert tudom hogy nem vagyok depresszios,és én is meg a dokim is tudjuk hogy a szorongásomnak sajnos nagyrészt a mi "kapcsolatunk" az oka. És hogy tudott a hugod olyan körülményke között kiegyensulyozott maradni? Vagy a tárgyalásra szedte össze magát,amikor rájött hogy nincs visszaut? Ő szerette azt az embert?
2011. okt. 27. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!