Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén a gyermekelhelyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén a gyermekelhelyezés hogyan történik? (kiskorú testvérek)

Figyelt kérdés

Milyen esetben ítélik a gyereket az apának? Aki volt ilyen helyzetben legyen szíves adjon tanácsot! Hogyan lehetséges, hogy az egyik gyerek az anyánál, a másik az apánál maradhasson? Ha közös megegyezés nincs, olyan esetben mi a teendő?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem a pároddal beszeld meg,h maradjanak nálad a gyerekek,mint anyánál.tölem is el akarta venni,de aztán a biróságon hál Istennek meggondolta magát.Ha nagyon megy a húza vona,pszihologusi szakértöket vonnak be,tesztre kell mennetek.
2011. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miert akarod a gyerekeket szetvalasztani egymastol?? ez kegyetlenseg. pont eleg, hogy a szuleik valnak, meg egymastol is el kell valniuk??
2011. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a normális az lenne , ha az anyánál lennének, és a férjjel pedig meg kell beszélni, hogy akkor láthatja és viheti őket, amikor csak akarja. Persze csak ha normálisan gondolkozik. És ha bele menne, azt azért közöld vele, hogy ha vinné őket, mind akettőt vigye, ne külön külön. Sajnos már volt ilyenre példa, és a gyerekek nagyon szenvedtek, de az apának benőtt a feje lágya és most mind a kettőt viszi, minden hétvégén.

Próbálkozz meg ezzel! Lehet neked sikerül :)

2011. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 R Katalin válasza:
19 év után válunk..a férjem a 13 éves fiát magának akarja..vagyis elperelni..mert most nálam van. És nálam van a 19 éves lányunk is. Nem félek..tudom hogy jó anya vagyok...és a fiam is ragaszkodik hozzám. Remélem nem jár sikerrel..
2011. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!