Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elengednéd a gyerekeidet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednéd a gyerekeidet az apjukkal, ha megbízhatatlan lenne?

Figyelt kérdés
Úgy értem felelőtlen, megbízhatatlan, veszélyes helyekre viszi a gyerekeket. Rossz hatással van rájuk, hazudozásra biztatja Őket. Titokzatoskodik, nem árulja el, hol lakik, hová viszi a gyerekeket. Hazudik, ködösít az őket is érintő dolgokkal kapcsolatban.
2011. okt. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Úr iwsten... Ezt minek megkérdezni? Nem egyértelmű? NEM!
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem elváltatok vagy nem vagytok együtt, ezt megteheted de perre mehet vele az apuka amiből lehet ő jön ki rosszul az is tény az általad elmondottak alapján, biztos nem engedném el a gyerekem úgy hogy azt sem tudom hol lakik az apjuk, hova viszi őket.
2011. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem el kell engedned vele. Az apának joga van a gyerekkel lennie akármekkora tróger alak legyen is, nyugi a gyerek ha mellette lát rendes példát nem lesz tróger nekem nagyfaterom volt alkoholista tök jóban voltam vele, de elvből nem iszom.


Ha mégis baja lesz a gyereknek a felelősség téged terhel mert lefeküdtél egy ilyen alakkal és gyereket vállaltál tőle, bizony bizony előbb kellett volna gondolkozni...

2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Harmadik!

Hidd el, ha akkor is ilyen lett volna, amikor megismertem, biztosan nem vele alapítok családot!!! Évekig tök normálisan viselkedett, utólag mesélték el nekem, hogy előttem azért voltak már érdekes dolgai. Amúgy nem tróger, nem is iszik, csak éppen úgy hazudik, mint a vízfolyás, és olyan dolgokba rántja bele a gyerekeket, amitől a hajam is égnek áll.

2011. okt. 27. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem akarás kérdése. Ha láthatási joga van, neked el kell engedned. Sőt, ha agyerek nem akarna menni, akkor is oda kellene adnod.

Ha ennyire az apa ellen vagy -okkal vagy ok nélkül- akkor kérj felügyelt láthatást, vagy láthatás megvonást. Azt azért ne felejtsd el, hogy ahogyan neked sem kell beszámolnod róla az apának, hogy a veled töltött időben hol van a gyerek, épp úgy neki sem kell. Arra is gondolj, hogy a felügyelet láthatást, láthatás megvonást indokolni kell, az indokot pedig bizonyítani. Önmagában a hazudozás az nem bűncselekmény, veszélyes hely meg lehet az uszoda is...

2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem uszodára gondoltam nyilván. Hanem pl.hegyoldalba épített krosszpályára motorosoknak, ők meg robognak rajta lefelé védőcucc nélkül biciklivel, meg hasonlók.

Olyan is volt, hogy egy koncertről hívtak a gyerekek, hogy apa otthagyta Őket, hogy majd jön, most meg nem találják.

Én úgy gondolom, hogy az azért tudnom kellene, hogy hol vannak a gyerekek, ha a bíróság nekem ítélte a felügyeletüket.

2011. okt. 27. 15:29
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy engem az érdekel, hogy ne essen bajuk a gyerekeknek, nem az, hogy ki lenne érte a felelős. Ezt még mindig a 3.-nak írom.

A kérdés amúgy valamilyen szinten teoretikus, mert már nem engedem el őket vele. Meglátogathatja a gyerekeket itthon, vagy találkozhatnak a nagyszülőknél (mindkettőnél). Most jogi lépésekkel fenyegetőzik, de tudom bizonyítani az itt leírtakat és sok minden mást is, így ettől nem félek.

Inkább arra lennék kíváncsi, más hogyan reagálna erre a helyzetre.

2011. okt. 27. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Rossz volt ezeket olvasni. Én is válni készülök a hazudozó férjemtől. Bár nekem nem sok bizonyítékom van.

Szóval, én sem szívesen engednél, bár igaza van az előttem szólónak, neki is ugyanolyan joga van. Ti miért váltok el? Hogy megy? Mióta éltek külön?

2011. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!