Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elengednéd a gyerekeidet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednéd a gyerekeidet hétvégente a volt férjeddel, ha nem hajlandó megadni a lakcímét, mert a barátnője nem engedi meg neki?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, soha nem utaltam rá, hogy odamennék. Nincs rá okom, lezártam a múltat, évek óta kapcsolatban élek.
2011. máj. 24. 12:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem

látni akarnám hogy hova viszi,hol keressem ha nem hozza vissza időre


mennyi idős gyerekek?


mert egy 17 évesnél azért már más

2011. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen!az a minimum,hogy tudjam,hol van a gyerekem.
2011. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
12 és 13 évesek. Eddig nem is nagyon vitte Őket, inkább jött, jól kijönnek a férjemmel is. Most összeköltözött egy nővel, aki úgy gondolja, semmi közöm hozzá, hol laknak.
2011. máj. 24. 12:15
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
nem.jogod van tudni hol tartózkodnak ilyenkor.
2011. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
nem engedném el őket így. Cím, telefon a minimum elérhetőségek. a barátnő nem egészen százas...
2011. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőnek joga van nem beengedni, de a lakcím tudható.

Nálunk volt már őrjöngő exfeleség, akire rájött a hoppáré és mindenképp be akart jutni hozzánk (sőt, jogilag hozzám, nálam élünk).

A kapucsengőig jutott, ott visított, de miután látta, hogy nem lesz beengedve, egy idő után megunta és hazament.

Mondjuk náluk már 17 éves a gyerek, szóval ha valami nem tetszene neki, magától is elmondaná, vagy ő nem akarna idejönni.

2011. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Valahol megértem Őt, fél, mert jó kapcsolatban maradtunk a volt férjemmel. Csak azt nem tudja megérteni, hogy a módszer rossz.
2011. máj. 24. 12:21
 8/34 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nincs szándékomban odamenni. Sőt még az ismeretségtől sem zárkózom el, de úgy látom, ő megpróbál úgy tenni, mintha a párjának nem lenne múltja.
2011. máj. 24. 12:23
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

Dehogy engedném!!! :S :S :S Az a minimum,hogy tudom,hol van a gyerekem. az új barátnőnek meg az ég világon semmi köze nincs hozzád, neked se hozzád, a gyerekeidnek meg joguk van az apjukhoz. én biztosan nem engedném el a gyerekeimet így,szó se lehetne róla.

2011. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
En sem engedném el a gyerekeimet. Mi ez a nagy titoktartàs. Eleve jó viszonyban vagy a férjeddel,a màsik pedig minek mennél oda. Jogod van tudni, hovaviszi a gyerekeidet, sohasem lehet tudni.
2011. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!