Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Adva van egy elvált házaspár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adva van egy elvált házaspár. Apuka évek óta boldogan él az új élettársával. Anyuka is párra lelt, ám az anyuka a mai napig közösségi oldalra nem az új párjáról tesz ki képeket, hanem volt férjéről. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Némelyik kép elég intim pl. nászutas, esküvős kép. Azt azért tudni kell, hogy egyébként egy csúnya válás volt közöttük.És ennek ellenére tesz ki képeket a volt férjéről,az új párjáról nem tesz ki.
2011. nov. 17. 10:18
 1/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Bosszantani akarja a jelenlegi párját. Vagy a volt férje mostani párját. Vagy csak szimplán ostoba és nem vette észre, hogy már elvált és mással él.
2011. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a választ, igen megpróbálhatja bosszantani az apuka új élettársát de ezt mondjuk megtehette volna akkor mikor pl. apuka és az új élettársa pl.1 hónapja vannak együtt. hisz a bizalom olyankor még nem olyan szoros, és akár még bosszathatta volna az új élettársat. De úgy hogy már évek óta együtt vannak? Láthatja, hogy minden rendben van közöttük, boldogok, tervezik a közös életet...így azért szerintem nem lehet olyan bosszantó...Hát igen a párját még csk csak bosszanthatja vele, de vajon mit ér el vele?
2011. nov. 17. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is bosszantásra gondolok. De ha ő is új életet kezdett, akkor miért?? Hisz ezzel azt az embert is bántja, aki mellett most boldog. Sajnos nő létemre gyakran nem értem más nőtársaim cselekedeteit.
2011. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan kép kint ahol a volt férjemmel vagyok együtt,pedig már jó régen elváltunk,és újra is házasodtunk mindketten..Bár mi ma is nagyon jó barátok maradtunk(és engedélyt kaptam hogy kirakhatom a képet,mert megkérdeztem) én csak azért tettem ki,mert azon a képen tényleg jól nézek ki.Sajnos nincs fótógén arcom,és ritka ha egy igazán jó kép sikerül rólam..A képet meg nem akartam azért szétvagdosni..
2011. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bánomisén ***** válasza:
Kedves kérdező, ne keress ott logikát és észt, ahol nincs... :-)
2011. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha már korábban (házasság alatt) tette ki, akkor miért venné le, az is az élete része. Én is őrzöm a gyerekkori, kamaszkori, fiatalabb kori fotóimat, pedig már rég nem kell pelenkázni...


Ha azóta tette ki, hogy szétmentek, akkor finoman szólva is furcsa.


Az új partnerről nem muszáj kitenni. 5 éve vagyok a férjemmel, de nincs róla kint kép, mert a magánéletem csak a barátaimra, rokonaimra tartozik, ők meg nézegethetik személyesen is.

2011. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát igen nem keresek akkor logikát. :) Házasság alatt úgy tudom, hogy fenn sem volt közösségi oldalon. Elkezdődött a válás és feltette magát, sokáig semmi kép nem volt kinn róla, és egyszercsak elkezdte kitenni a nászutas esküvős képeket...Ami ugye azért is furcsa mert van néhány ismerőse és azok is látják, hogy a volt féjéről vannak kinn képek, úgy hogy nyilvánvalóak ők is tudják, hogy már elváltak stb. nekem ha lenne egy ilyen ismerősöm, netalántán batátnőm lenne, én azért megkérdezném tőle, hogy mégis ezt miért csinálja, hisz barátnőként én tudom a legjobban, hogy már elváltak, sőt van új kapcsolata is!!
2011. nov. 17. 10:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert senki nem szól neki, hogy egy boldog párkapcsolatot ilyen dologgal tönkre tenni nem, tud, viszont magát csúnyán lejáratja az ismerősei körében. nem vagyok közösségi oldal függő, de azért mindig megjegyezzük baráti körben egy kötetlen beszélgetés alkalmával, hogy "te! láttad az XY milyen képeket pakolt fel?"
2011. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen tehát tényleg az az érdekes, hogy több év elteltével nemhogy bosszatnai fogja ezzel a volt férjének az új kapcsolatát, hanem már már sajnálni fogjuk az illetőt. mondom ha kb. 1 hónap után csinálja ezt, hogy összejött volna a volt férj és az új élettárs, akkor azt mondom, hogy talán még rosszul is eshetett volna, de így...ennyi év távlatában,hát nemtudom!! :)
2011. nov. 17. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért zavar ez téged? Lehet, róla csámcsognak, meg kell mutatni a barátnőknek, egymagában a férjet mégsem teheti fel, így megoldva.
2011. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!