Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem eddig 30 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem eddig 30 ezer forintot fizetett 2 lánya után. Most munkanélküli lett. Most összesen a két gyermek után fizet 16 ezer forintot. Szerintetek hogy vegyem rá, hogy többet fizessen? Az új feleségének jó a fizetése, abból kipótolhatnák.

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 12:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Na ezért nem szabad egy nőnek úgy szülni, hogy válás esetén ne tudja eltartani egymaga is a gyerekeket, mert a fenti példa is mutatja, előállhatnak nem várt helyzetek.
2011. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
akkor a mai világban alig születnének gyerekek...
2011. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem, hogy el fogok válni, 8 évig voltunk együtt, de sajnos ez lett a vége. Januártól viszont, ha nem megy el dolgozni még kevesebbet fogok kapni, mert ő már csak hónapra kapta meg a munkanélkülit.
2011. dec. 7. 12:54
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az tök mindegy,hogy az új feleség mennyit keres! És mi lenne, ha még az együttlétetek alatt került volna munkanélkülire a férjed? Akkor sem lett volna több a pénz, sőt kevesebb, mert ugye ott még plusz egy fő lett volna a nem sokkal több pénzre. Akkor kihez fordultál volna, hogy segítsen? Bizonyára nem önszántából van munkanélkülin a volt férjed. Kis megértés! Vagy próbálj külön munkát keresni magadnak, hogy jobban éljetek. Hidd el, nagyon sokan nehezen élnek.
2011. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy és ha az állam se fizet akkor örülnöd kell, hogy kapsz valamit. Az új feleségnek semmi köze hozzá. Gondolom te se örülnél ha neked kéne fizetni a gyerektartást a párod gyerekei után.
2011. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy légy türelemmel, nem azért kapsz ennyit mert apuka eltitkolta a fizetését. Hanem sajnos a mai világban munka jön, munka megy. Önhibáján kívüli az eset, nem őt kell büntetni ezért. Sőt még tiszteletre méltó, hogy ennek ellenére de, fizet valamennyi összeget nektek. Megtehetné azt is, hogy nem fizet semmit, hisz munkanélküli, de mégis nagy nehezen kifizeti ezt az összeget,amit most kapsz. Légy türelmes, úgy vettem ki a leveledből, hogy nem sumákol az apuka, tehát amint lesz pénze, vissza fogja álítani az eredeti pénzt, hidd el. Egyetértek az előttem szólókkal, nem lehet terhelni az új kapcsolatot, neki semmi köze a ti gyereketekhez. egyébként te dolgozol azt megkérdezhetem?
2011. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Jó, türelmes vagyok, nem is arról van szó, hogy nem. De én is munkanélküli vagyok, új városba költöztem és elküldtek a munkahelyemről. a gyerekek iskolás és óvodás. mindenhova fizetni kell. nem kérem azt, hogy az exem új párja fizesse a gyerektartást, de gondolhatják, hogy nekem sem egyszerű. hiába van nekem is párom, ő ebben nem tud segíteni. én keresem a munkalehetőségeket, de sajnos olyan helyen lakom, ahol nem sok lehetőség van.
2011. dec. 7. 13:44
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"hiába van nekem is párom, ő ebben nem tud segíteni"


Ennek ismeretében nem értem hogy merült fel benned, hogy a volt férjed barátnője majd segíteni fog. Miért őt kérnéd meg elsőként, miért nem a párodat? A párod téged választott, gyerekekkel együtt, így inkább neki illene segítenie, nem?

Én biztos nem tudnék együtt lenni egy ilyen pasival...

2011. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

A férjem lányának néha szoktam venni dolgokat, mert épp ott vagyok és kifizetek neki valamit vagy mert úgy gondolom. Viszont, ha a férjem exfelesége kérne pénzt tőlem (!!), akkor bizony nem adnék.

Így szívesen adok, hogy saját döntésem, még a férjem se kér ilyet. Sőt, még a lánya se él vissza vele, többször udvariasan megpróbálta visszautasítani.

Fizetési kötelezettsége csakis az anyjának és az apjának van. Nekem nincs. Az más tészta, hogy szimpatizálok a lánnyal, ezért önszántamból szívesen adok neki.


Ha lesz közös gyerek, akkor valószínűleg tőlem kevesebb jut majd neki. A férjem ugyanúgy fizeti majd amit kell, de nagyon meglepődnék, ha erre kérne vagy kötelezne valaki engem.

2011. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer fiam lesz, akkor őszintén remélem, hogy nem ilyen nőt fog elvenni.
2011. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!