Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Te megvetted már a karácsonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Te megvetted már a karácsonyi ajándékokat? " Állandóan ezt kérdezi tőlem mindenki, de én idén se veszek senkinek se semmit, hogyan tudnám hatásosan lerázni ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 07:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem én házat vettem. Húsz évre előre ez a karácsonyi ajándékom mindenkinek...(ez az én szövegem)
2011. dec. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Első,ez jó,erről az jut eszembe,hogy mi a nyáron válaszoltuk mindenkinek, hogy mi a bankot engedjük el nyaralni.-bocsi

Szóval szerintem egyszerűen,határozottan mond,hogy nálatok nincs ajándékozás,vagy azt hogy szeretet adsz mindenkinek.

2011. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Miért gondolod úgy, hogy ajándékot csak venni lehet? ha csinálsz valami finom sütit, vagy egy finom ebédet, az is pont elég jó ajándék. És ilyenkor nincs más dolgod, mint azt mondani: én olyan sütit/ebédet rittyentek a szeretteimnek, amihez fogható ajándékot te sosem tudnál adni :)
2011. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én már megis kaptam
2011. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vmi ilyet, hogy ugyanúgy, ahogy tavaly. Ha meg erősködik, akkor igenis meg lehet mondani kicsit felemelt hanggal, hogy még mindig nem gondolod úgy, hogy a karácsony azt ajándékozásról és a pénzköltésről szól, és örülnél, ha nem dörgölnék ezt a kérdést az orrod alá.
2011. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ó már el van intézve.

Ó jajj ne is mondd, és te ?

Ó már el is felejtettem.

Ó még nem.

Ó idén másképp csináljuk.

Stb.. és mindig gyorsan kérdezz vissza.

2011. dec. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

MIért nem veszel senkinek semmit karácsonyra?

ha azért, mert nincs pénzed... 1-1 szelet kis csoki is ajándék, és azért az nem kerül sok pénzbe...

Aki szerint meg a karácsony nem az ajándékozásról szól, annak igaza is van, meg nem is. A karácsony a szeretetről és arról szól, hogy gondolsz a másikra. És annak, hogy gondolsz a másikra a kifejeződése a finom ebéd, a süti és az ajándék. Aki szerint pedig az ebéd és a süti nem ajándék, annak igen fura elképzelései vannak. De persze szabotálni a karácsonyt, és megbántani a szeretteinket azzal, hogy közöljük, hogy senkinek nem vettünk semmit (és esetleg elvárni, hogy mások viszont adjanak ajándékot neked), az szebb és értékesebb, ugye, mint csokit venni, vagy főzni, sütni valamit?!

Siralmas!

2011. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem veszek senkinek semmit, és nem is csinálok senkinek semmit, mert nem vagyok olyan idegállapotban, hogy ünnepelgessek...és leszarom, hogy ki mit kérdezget
2011. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van elég gondom azon kívül, hogy személyre szabottan agyaljak azon, hogy ki minek örülne, időm sincs rá, se kedvem, nem rohangálok üzletről üzletre a zombi tömegben. Meg én se kértem semmilyen ajándékot, nincs szükségem a sokadik felesleges csacskaságra.
2012. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!