Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek gáz, ha már ma...

Szerintetek gáz, ha már ma (legfeljebb jövő héten) megveszem a karácsonyi ajándékokat?

Figyelt kérdés

El akarom kerülni az őrjöngő tömeget a karácsonyt megelőző két hétben. Ti mit gondoltok, hogy december elején beszerezem az ajándékokat?

16/l


2011. dec. 3. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt, nagyon jól teszed. Nem jó az utolsó napokra hagyni és idegeskedni a tömeg, a rohanás miatt. Én is igyekszem beszerezni az ajándékokat, nagy részük már meg is van.
2011. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én már okt. novemberben elkezdem.
2011. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.Én is minél előbb elkezdem,h mindenkinek legyen időm megvenni...
2011. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én már túl is vagyok rajta,mondjuk még kettő kell de az is meg lesz a héten.
2011. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz! meg ha gáz is lenne akkor meg nem kell szétkürtölni, bár az ajándék amúgy is titok! részemről, én már novemberben megvettem mindent! :)
2011. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már vag Pénteken megkezdtem.:D De azért, mert még nem tudom, hogy mit vegyek, ezért most nézelődök.:)
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!