Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyunk a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyunk a volt férjemmel, de időközben lett egy barátom! Változtathat valamit, vagy nem befolyásol semmit?

Figyelt kérdés
Teljesen külön vagyunk már lassan 2éve.
2011. dec. 14. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem befolyásol semmit,főleg ha már külön is éltek.

Én 3 évet éltem külön amikor beadtuk a válópert.Akkor már majdnem 1 éve együtt is éltem a mostani férjemmel..

2011. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit nem befolyásol, ez nem Amerika :)
2011. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nekem is volt már párom (aki azóta már a férjem), amikor válófélben voltam.
2011. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2 év az sok idő, mit is befolyásolna már,főleg ha azóta van új barátod. Az új kapcsolatra kell koncentrálnod, nem pedig visszafelé nézni, nyílván azért váltatok el mert kihültek az érzelmek. Az előző házasságod hibáiból viszont lehet tanulni és kell is, tenni kell érte hogy azok ne ismétlődjenek meg.
2011. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem befolyásol, Magyarországon nincs "vétkességi elv", senkit nem érdekel, miért váltok. (Mármint olyan szempontból nem, hogy ez nem befolyásolja a vagyonmegosztás, gyerekelhelyezést, stb.)
2011. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van gyerekelhelyezési vita, akkor kardoskodhat az ex. Esetleg megpróbálja ráfogni, hogy bűnöző, agresszív, a gyereket veszélyezteti, stb. baromságok.

Én ezt végigcsináltam. Nem kívánom senkinek!

2011. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek,akkor ezek szerint nyugodtan felvállalhatom a barátomat,nemlessz belőle gond,ugyanis nem miatta van most a válásom,hanem hogy az exem ivott :-(

És ez a legfontosabb,hogy hiába papíron nemvagyok elválva,de nemtartozok neki magyarázattal!!

2011. dec. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!