Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A barátnőm időt kért tőlem h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pallmall44 kérdése:

A barátnőm időt kért tőlem h tisztázza magában mit érez. Már 4 vagyunk együtt.1 éve együtt is lakunk. Most hazajöttem h tudjon gondolkodni. Szerintem felbukkant egy harmadik személy nekem az az érzésem hogy ő már mással akar lenni. Van-e még remény?

Figyelt kérdés
Szerintetek engedjem el? Vagy reménykedjek? Én még szeretem! De szerintem ő már nem.
2011. dec. 14. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Voltam így!

Hallgass rám,és hagyd békén!Ne hívd,ne keresd.és ,meg lásd észhez fog térni!Magamból indulok ki és sokat megélt Nő vagyok!Annál rosszabb ha nyaggatod és keresed!

2011. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem se keresd, ha ő is ugyan úgy szeret téged, ahogyan te őt, akkor keresni fog!!!!

Biztos vagyok benne, hogy ő jól tudja, hogy te mennyire szereted őt! Egyrészt gondolom azért is kért egy kis gondolkodási időt, hogy téged ne bántson meg, nem akarja, hogy egy mű kapcsolatban legyél ahol, ő csak a látszatot akarja fenntartani!

Kitartás!

2011. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
ez már veszett fejsze nyele, bepasizott. Sajnálom. :(
2011. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy bepasizott, lehet az, is, hogy már kihűlt a kapcsolat, nem akar áltatni.

80%, hogy szét fogtok menni.

Semmiképpen ne keresd, legfeljebb egy karácsonyi üdvüzlet, ha addig nem jelentkezik.

Ha hiányozni fogsz neki, ha fontos vagy mégis neki, akkor visszamegy hozzád. Ha nem, akkor meg tényleg elhidegült.

2011. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Amikor egy nő "időt kér", az pont azt jelenti, amire gondoltál.

Vagyis bepasizott.


Keress egy olyan lányt, aki megbecsül.


Amúgy, ha meghallja, hogy "rajta kívül is van élet",

vagyis új csajod van, megüti majd a guta és megpróbálja visszakunyerálni magát.

Ha viszont visszafogadod, sanszos, hogy megint ott hagy majd egy újabbért.-

2011. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Majd kiderül.. Sok mindenbe én se élem bele magam.
2011. dec. 14. 15:29
 7/12 tetris ***** válasza:
26%

Akár van új pasi, akár nincs, ez bizony nem jó jel. Az idő kérés azt jelenti, hogy elbizonytalanodott a kapcsolatotokban. Már nincs meggyőződve arról, hogy csakis te lehetsz számára az igazi.

Igazán kár, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat ide jutott, de sajnos a szakítás előszobájában vagytok.

Szerintem se keresd, legyél most egy kicsit türelmes. Az idő meghozza a választ.

Nézd a dolog pozitív oldatát.

1. Nem kell karácsonyi ajándékot venned, megmarad a pénzed.

2. Bűntudat nélkül csajozhatsz, nem kell titkolóznod.

3. Megvan rá az esély, hogy még jobbat is találhatsz.

4. Minden vég valaminek a kezdete is egyben. Mostantól megváltozik az életed. Egyáltalán nem biztos, hogy ez csak rosszabb lehet. Talán valami tök új, és jó következik.

Ne búsulj, fel a fejjel!

2011. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem pont most nem kéne csajozni. nagy a baráti kör majd ha eldöntöttük mi legyen majd utána.
2011. dec. 14. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a jó döntés!

Egyébként a lánynak is lehet meggondolni valója. Ő sem ugorhat bele egy házasságba, mert nagyon nehéz a visszaút. És azért onnantól neki már nem illik pasizni. A hapsik könnyebben kerítenek egy kis mellékest, és nincs is olyan túlzott lelkifurdalásuk...

2011. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha csak érzésed hogy van 3dik az még nem jelent semmit,arra nem gondoltál hogy talán más oka is lehet pl el laposodott a kapcsitok,és nem érzi már azt a fel lángolást!és most nem tudja barátnőd hogy mi tévö legyen.
2011. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!