Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a személy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a személy, aki tetszik, vagy akivel már együtt vagytok, beteg, kitartanátok mellette, vagy elhagynátok?

Figyelt kérdés
Pl cukorbetegség, vagy más, valamilyen súlyosabb betegség esetében. Kitartanátok?
2011. dec. 7. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez a kérdés felmerül, nem is szereted.
2011. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, ha szeretem!
2011. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a cukorbetegség nem annyira "súlyos" az esetek 90%-ban, főleg ha figyel az ember...


amúgy persze hogy kitartanék, hiszen szeretem! ezen nem változtat az hogy beteg... pont akkor van a legnagyobb szüksége támogatásra mikor ilyen kiderül...

2011. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha most pikk-pakk kiderülne a barátnőmről, hogy rákos, biztosan kitartanék mellette, de semmikép sem mondanék le róla :). A cukorbetegséggel pedig szerintem együtt lehet élni. Van is egy cukorbeteg ismerősöm aki teljes életet él úgy, hogy cukor beteg, annyi, hogy napi háromszor kell magának inzulint beadnia, valamint megvan szabva, hogy mikor kell ennie (ami annyira talán nem is rossz, hisz kisebb az elhízás esélye :D), meg hát ugye nem ehet (?) cukros ételeket.
2011. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.B05 ***** válasza:
100%
Ez természetes, hogy kitartanék mellette. 8 éve van pasim, ő is beteg, minden nap gyógyszert kell szednie. Persze, nem halálos betegség, de ha az lenne, akkor is vele lennék.
2011. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
énse dobnám, akármennyire beteg!!!!!!!!!!!
2012. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Persze, természetesen. Ha már egy ilyen "kitartok-nem tartok ki mellette" kérdés felmerülhet egy kapcsolatban, az nem igazi kapcsolat, nem igazi szerelem/szeretet.
2013. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, aki csak messziről tetszett, és kiderült, később, hogy halálos beteg és pár év múlva le fog épülni és meghal. Bevallom, utána nem gondolkodtam már benne, akármennyire visszataszító is ez.
2020. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!