Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem már csak 19 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem már csak 19 ezer forintot kap januárban, álláskeresési támogatást. Kötelezhető-e, hogy ebből gyerektartást fizessen?

Figyelt kérdés
Fizetnétek ebből 10 ezer forint gyerektartást, a helyében? 10 ezer van minimálisan megállapítva, annyit kell minimum fizetnie. De akkor miből éljen meg?

2011. dec. 29. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem vennék el ennyit tőle,nem volna pofám,még ha azt a gyerekemre kell is havonta költenem.Inkább beszéljétek meg,ebből mennyit tudna adni.Ha pár ezer forintot csak,már az is pénz.

Nekem van egy ismerősöm aki lemondott a gyerektartásról,pont ilyen ok miatt.Cserébe az apa,amikor csak tudott megcsinált minden házkörüli munkát.

Beszéljétek meg,csak ezt tudom mondani.Tud e adni és ha igen,ebből a kevéske kis pénzből,akkor az mennyi legyen.

2011. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Lehet egy kicsit bunkó leszek, de miért nem keres munkát? Még ha szórólapot osztogatna, akkor is keresne egy kisebb összeget, és máris nem 19.000 HUF lenne az, amit kap..
2011. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérném el, majd ha lesz munkája behozza magát.
2011. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy jó döntés! Büszkék lehetnek rád a gyerekeid!! Ha ti jól megéltek, akkor arra a 10.000-re nem is nagyon van szükségetek..
2011. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megélem még azt kort, amikor az emberek nem fognak civakodni a gyerektartáson, és egyáltalán nem lesznek válások? Szerintem nem :( Ne haragudj, de ezek a kérdések mindig elszomorítanak.


Szerintem ne menj oda csapkodni, hogy kell a gyerektartás. Elég hülyén venné ki magát. Inkább motiváld, hogy keressen munkát. Valamiből meg kell élnie neki is.

2011. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem kérném el. Azért 10 000 ft nem vág földhöz, neki meg így teljes egészében is kevés ez a pénz a megélhetéshez.
2011. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést. Ha a kérdező munkanélkülivé válna és az ő jövedelme lenne 19.000 akkor a volt férj támogatná a gyereket a megállapított 10.000-en felül ha megtehetné?


Mi van akkor, ha a család megélhetéséhez szükséges az a 10.000 ft? Fűtésre, élelemre. Vagy mondja azt a kérdező a gyereknek, hogy most nincs vacsora, mert apád nem tudta kifizetni a gyerektartást? Ha együtt élne még a család akkor hogyan látná el az apa a 19.000-ből a családot?

2011. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdezőnek kell tudnia, nélkülözhető-e az az összeg. Ha igen, én azt gondolom, ennyi megértést kell tudni tanúsítani. Ha egyébként egy rendes, megbízható ember, akkor biztosan kárpótol titeket, amint megteheti. Ha nélkülözhetetlen, akkor valami megoldást kell találni, akár valami kis feketemunkát.
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megengeded hozzászólom én is..3 gyerekre minimum 36 ezer forint van megállapítva nekünk..ez a minimum összeg egyébként a fizetése 50%-a.de a munkáltató sz..ik rá bejelentette 4 órás állásba és fizet 15 ezret..nem érdekli a bírói végzés sem.Most indítok újabb pert.
2011. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!