Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után a férjnek ítélték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után a férjnek ítélték a házat, amin a feleség nevén felvett hitel van. Kinek kell fizetni a hitelt?

Figyelt kérdés
A feleség vette fel a hitelt a férj csak szimplán szerepelt a hitel papíron, de nem kezesként. Átlehet terhelni a feleség új házára a hitelét?
2012. jan. 10. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már bíróságon volt az ügy, hiszen ítéltek, akkor nem hiszem, hogy pont a hitel fizetésről nem született döntés.
2012. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pedig arról nem született ítélet.
2012. jan. 10. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha a hitelt a házasság alatt vették fel, akkor az közös, függetlenül attól, hogy kinek a nevére szól.

Egy hitelt meg nem lehet csak úgy átteni másik házra, mert ez a bankon múlik, hoyg az egyik hitelböl kiengedi-e a volt feleséget, és ad-e neki új hitelt.

2012. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 ház volt a házasság alatt, amiből a feleség elvitte a hitel menteset a férjnek pedig ott hagyta a hiteleset. A nevére felvett hitelt pedig azóta nem fizette amióta elköltözött a volt férjétől.
2012. jan. 10. 15:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkellett volna egyezni a bíróságon hahó!!!Ez nem egy kis elhanyagolható részlet!!
2012. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom, de én csak az új élettárs vagyok és akkor még sehol nem voltam.
2012. jan. 10. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit szól az egészhez a volt férj? Gondolom, őt beavatták az üzletbe...Nem lehet, hogy ez volt az egyesség, csak veled nem közölték?
2012. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam, utolsó! Kizárt, hogy a bíróság dönt, csak épp az egyik lényeget hagyják ki.
2012. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos,h nem így történt!!! Annál jobban utálja a volt feleségét! Pedig ha elhiszitek, ha nem erről nem volt szó a tárgyaláson!
2012. jan. 10. 21:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért a feleség hitele? Ha házasság alatt vették fel, közös. Így fele-fele arányban kellene elvileg fizetniük.
2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!