Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El lehet-e érni valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet-e érni valahogy hivatalosan, hogy az ex ne viselje a nevemet tovább?

Figyelt kérdés

Még mindíg xy-né formában használja a nevét, de én nagyon nem akarom, mert csak szégyent hoz rám. Többször megkísérelt megölni, de sajnos nem sikerült bebizonyítanom a rendőrségen, mert hozott hamis tanukat.

Meggyőzni nem lehet, már csak azért is akarja, hogy ezzel is bosszanthasson.

Van valamilyen lehetőség, hogy érdemtelenség miatt ismét a lánykori nevét használja?


2012. jan. 16. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Gyilkossági kísérlet elég lenne. De azt hogy tudta kivitelezni, hogy ne legyen bizonyítható? Ez nem túl életszerű...
2012. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Alapesetben nem lehet kötelezni arra, hogy ne viselhesse a férjezett nevét, csak akkor, ha BIZONYITHATÓAN érdemtelen erre, pl. bünözö, prostituált. De ehhez nem elég, hogy TE ilyet állitasz, mint irtam, bizonyitani is kell.

Azt meg nem tudom elképzeni, hogy milyen módon akarhatott volna megölni, aminek nincs nyoma.

2012. jan. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha semmit sem tudsz felhozni ellene, akkor marad a neved. Olyan ritka neved van? Mert ha Kiss Józsefné vagy Tóth Péterné, ami gyakorlatilag minden 10. ember, akkor felesleges köröket futsz.
2012. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Terád hoz szégyent ?! Nem inkább önmagára ? Miért foglalkozol vele ? Ha átnézel rajta, mintha láthatatlan lenne, az lenne az igazi büntetés számára, mert már nem találna fogást rajtad.


Amíg fel tud bosszantani, hatalma van feletted. Felejtsd el, mintha nem is létezne és ezzel megszűnik számodra.

2012. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Miért, ha nem viseli a nevedakkor nem akar majd megölni? Vagy nem rád hoz szégyent? Utána aki ismert titeket az úgyis tudja, hogy régen te vetted feleségül, aki meg nem ismer, az csak a név alapján ma sem tudja
2012. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
egyébként miért nem kérsz hazugságvizsgálót? ha tényleg valóban igaz az, hogy többször megakart ölni, akkor ne félj a vizsgálat úgyis tégd fog igazolni. Lehet magán emberként is kérvényezni a vizsgálatot...Elég drága úgy olvastam, kb. 60-100 ezer ft-ig, de ha igazad van és ezzel betudod bizonyítani akkor szerintem minden pénzt megér...
2012. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azt gondolom, mi a fenét tettél vele, hogy meg akar ölni???!!! Akkor az ő életének is gyak vége, lemond a sajátjáról is, csak hogy megbosszuljon vmit. Szégyenkezz amiatt, ő meg emiatt.
2012. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
09:22-es: a hazugságvizsgáló egyrészt nem megbizható - elég, ha ideges valaki, már akkor is azt jelni, hoyg hazudik az illetö, másrészt - éppen az elözö miatt - sehol sem fogadják el bizoynitékként. (Kivéve a Monika-show meg hasonló adásokban.)
2012. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
utolsó. ne viccelj már hogy nem fogadják el. legalábbis nálunk elfogadták. Párom volt felesége a fejébe vette anno, hogy párom üti vágja a gyerekeket, ezért nem adja oda láthatásra. természetesen semmi nem igaz belőle...párom jelezte a bíóságon a szándékát egy hazugsávizsgálatra, hogy bebizonyítsa, hogy szemenszedett hazugság amit állít róla a volt felesége. ilyenkor annak kell fizetnie aki kéri. Párom kifizette ennek a díját, és természetesen az lett az eredmény, hogy párom igazat mond, anyuka hazudik! tehát nálunk akkor miért fogadta el a bíróság? sőt olyannyira elfogadta a bíróság az eredményt, hogy azóta az apuka megnyerte a gyermekelhelyezést, így gyerekek hozzánk kerültek...
2012. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
utolsó vagyok. persze nálunk vélhetően a bíróságnak ez lehetett az utolsó csepp a pohárban amit anyuka tett. nálunk pszichológiai vizsgálat is megerősítette azt, hogy gyermekek kötődnek hozzánk, anyuka környezetében feszültek, idegesek, és ott nem érzik magukat biztonságban...
2012. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!