Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig lehet egy apát megalázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet egy apát megalázni tönkre tenni ugy hogy már az öngyikosság jár a fejében. Tényleg ekkora hatalmat lehet adni ehy nönek mert szűlt két gyeteket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 07:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem te irtal ki kerdest tegnap is?
2012. jan. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez előfordul. Én is találkoztam már ilyen esettel, bár nem az én részemről.
2012. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Részleteket légyszi,mert igy nem igazán lehet mit irni....megalázni pedig addig lehet valakit amég hagyja!
2012. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%
Csak általánosságban igaz,hogy egy elvált nő azt tesz az apával,amit akar. Kevés az,aki tisztességes és a gyerek javát akarja.
2012. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nő vagyok, és a férjem teszi ezt, mert rá vagyok szorulva. Azt hiszem, ez a gyakoribb. Van láthatás, gyt, mindent jogi úton rendezni, nem ragaszkodni tovább ahhoz, aki ilyen. Errefelé próbálj menni, én tudom, hogy nem könnyű.
2012. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ő választotta a nőt a gyerekei anyjának....

Azt lehet tönkretenni a ki hagyja magát. Harcolj és a gyerekek érdekét nézd ne a tiédet

2012. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
ha valakinek az öngyilkosság jár a fejében, akkor ott az illető készülékében elsődlegesen a hiba.... nem a környezetében, a világban, vagy akárhol máshol.
2012. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
igen,ha valaki szeretné a gyerekeit, akkor eszébe se jutna ilyesmi. Itt egyáltalán nem a gyerekekről van szó, hanemgondolom egy beteg emberről.
2012. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy pontosan mi a baj. Hátha már az is segít valamelyest, ha kiírod magadból a problémát.
2012. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ameddig hagyja.

Ameddig töltöttzokniként viselkedik és nem férfiként. És itt most nem arra gondolok, hogy üvölt és csapkod és verekszik, hanem arra, hogy ha azt mondja, "nem", akkor senkinek ne legyen kétséges, hogy az a "nem" valóban "nem"-et jelent, és ez így is marad.

2012. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!