Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, voltatok már annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már annyira szerelmesek, hogy saját magatokat is képeke voltatok megalázni egy fiú miatt? Mi volt a legnagyobb megaláztatás amit csináltatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 00:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most azt csinálom:( Összejött helyettem egy másik lánnyal de ugyanúgy beszélek vele és flörtölünk, amikor tudom, hogy kihasznál vagy egyéb dolgok DE SZERETEM:s
2012. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
ilyet csak ribancok csinálnak.
2012. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah... sajna...

Átvert, eldobott, én meg mégis könyörögtem neki.

Tulajdonképpen marha szánalmas volt, nem tudom hogy lehettem ennyire kétségbeesett.


Mindegy, azóta próbálok nem ilyen gyökér lenni.

2012. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

*képesek, elírtam bocsi


Második: mi az hogy csak a ribancok csinálják?? Erre kiváncsi lennék, hogy érted.

Első: én is jártam ugyanígy

2012. jan. 2. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Én pont tegnap tettem ezt, amikor az exemnek, (akivel 1év után tegnap szakítottunk) megmondtam, hogy szeretem és akarom őt, pedig ő előzőleg megmondta, hogy látni sem akar többet sem beszélni stb.. azt hiszem, életem legnagyobb hülyesége volt, de legalább megtanultam, hogy egyetlen pasi sem ér ennyit. akkor sem, ha szereted. ne alázd meg magad, soha.
2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hmm, érdekes, nekem is hasonlóan telt a Szilveszterem... :S :) próbálok tanulni belőle, mi is több mint egy éve csináljuk ezt, dehát elméletben mindig sokkal könnyebb, mint gyakorlatban
2012. jan. 2. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélem neked az én szotorimat:D nagyon szerettük egymást, de nem tudunk meglenni egymás mellett.folyton veszekszünk, félreértjük egymást, ő az egyszerű kérdéseket is hisztinek látja. megaláztam magam miatta, ez első szakításunkkor. együtt voltunk utána 2(!!) hetet. Akkor ő megalázott a barátaim előtt. Még meg is sértődött, pedig nem tettem rosszat.Fel volt háborodva. Mit ért, hogy megaláztam magam miatta?...SEMMIT. Azért mondtam el ezt neked, hogy inkább tanulj az én hibámból, mint hogy te is átéld. előző voltam.
2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez megalázás -e... Van egy sulitársam, aki észrevettem, hogy néz... Majd megtetszett nekem, és én is nézegettem őt. Sosem beszéltünk. Így telt el majdnem két év. Vagyis egy mondatot váltottunk egyik óra után, és annyi volt. Majd egyik órán összetalálkoztunk, és beszéltünk pár szót. Aztán rá egy hónapra rám köszönt a suliban, és onnantól köszönő viszonyban voltunk. Majd jött a nyár, és nem volt semmi. Egyik éjjel vele álmodtam, és az volt az első dolgom, hogy bejelöltem őt facebookon... Nem volt semmi, majd suliidőben ráírtam. 3x is, egy-egy hét eltéréssel. Majd már a suliban is beszéltünk.. Aztán rám írt párszor, majd kölcsönösen egymásra írogattunk, és találkoztunk. Aztán még beszéltünk, és hirtelen egyik napról a másikra megszűnt minden. :S Szóval én kezdeményeztem vele... És én keresem őt folyton mostanában... :\ Mert nem tudom, hogy mi van. Nincs meg az egyértelmű igen, és az egyértelmű nem sem, csak a kételyek. És pont ezért írok rá olykor-olykor... Általában úgy két hetente... És szeretem. És borzasztóan szenvedek egy pár hete...
2012. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!