Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, hogy éljem túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Férjem tegnapelőtt közölte, válni akar.1 hónapja van valakije, akivel állítólag még nem csalt meg. Van egy 3 éves kislányunk is. Azóta csak sírok, aludni sem tudok. Nem tudom, hogy hogy éljem túl. Egyenlőre nem tudom elfogadni s feldolgozni a helyzetet (még szeretem). Hogy éljem túl?
2012. jan. 27. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
üljetek le beszéljétek meg. Kérdezd meg hogy,hogy jutott erre a döntésre. Mióta vagytok házasok? Esetleg csináltál olyan ami ezt kiválthatta? próbálj megnyugodni.. igyál citromfű teát az segít:)
2012. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudok tanácsot adni,csak biztosítani az együttérzésemről:((( Összeszorult a gyomrom, ahogy olvastam. Én is voltam ilyen helyzetben,mármint, hogy a férjem közölte, hogy elhagy. 2,5 éves volt a gyerekünk és terhes voltam a másodikkal. Aztán mégsem így történt.Hátha a te férjed is rádöbben, hogy mekkora baromságot akar csinálni.

Sajnálom nagyon és a kislányodat is:( A férjedről pedig inkább nem is írom le a véleményemet.

2012. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, tartja magát ahhoz, hogy válni akar. Igazából már tavaly májusban majdnem beadta a vállópert. Azt mondja, hogy nem passzolunk össze. 7 éve vagyunk együtt 4 éve házasok,azóta élünk együtt.
2012. jan. 27. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

második vagyok


ezt azért mondja, mert elcsavarta a fejét az a p.csa. Meglátod, meg fogja ő ezt még bánni és térden csúszva jönne vissza, de akkor te már túl leszel ezen az egészen.

nem is érdemel meg téged, meg a családot, hidd el visszakapja ezt még az élettől

van valaki melletted, akire számíthatsz? család, barátok?

2012. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon örülök, hogy írsz nekem, hidd el nagyon nagy segítség ez nekem

barátaim sajnos nincsenek, mindenki lemaradozott...

szüleim és testvéreim vannak, valószínű, hogy oda fogunk költözni is. Lehet, hogy jobb minél hamarabb, hátha könyebben megy..

2012. jan. 27. 08:34
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos ez egy tanulópénz. Mindenesetre hidd el, hogy ebből te jössz ki győztesen még akkor is, ha most rosszul érzed magad nagyon.


Sajnos a nőknek fel kell azt fogniuk, hogy nem a pasitól és a kapcsolattól függenek. A függőség -legyen az bármi által- nagyon rossz tud lenni és ezzel vissza lehet élni. Találj egy hobbyt, bármit ami téged leköt és ami RÓLAD szól. Nem a gyerekről, nem a férjről, hanem csakis RÓLAD. Ha ezt megtaláltad, akkor hidd el hogy sikeres leszel másban is.


Nekem a testvérem görcsöl ezen sajnos. 30 éves és ki van borulva, mert nincs senkije már több éve, holott ő jól is néz ki és nem egy HP. Viszont ő is -mint sok nő- kapcsolatfüggő. Csak akkor boldog ha valaki.


Ezzel ellentétben én meg lazán veszek mindent, sose voltam elkeseredve, mindig is élveztem a szingliséget, holott ez általában csak 3 napig sikerül.


19 éves korom óta szinte nem is voltam egyedül. Mindig összejött valaki. S én nem görcsölök ezen, mert valahogy nem ez a első számú dolog az életemben, hanem a hivatásom.


Üdv és fel a fejjel!


27 L

2012. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég ritka dolog,hogy már egy hónapja van valakije,de még nem csalt meg vele...De az is furcsa nekem, hogy már kerek-perec közli, hogy válni akar.

Ha még nem feküdt le vele,akkor,ha még szereted, visszahódíthatod szerintem...

Ki az a nő, tudod? Szerelmes bele?

Hátha meg tudjátok még beszélni ,és újrakezdeni...

2012. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélni kell a dolgokról. Arról, hogy mi nem működik szerinte közöttetek, mi vezethetett idáig? A kislányt szereti? Neked is át kell gondolnod, mi az amiben hibáztál hogy ide jutottatok. Mert balgaság azt gondolni, hogy csak a férjed, vagy a másik nő a hibás. Valamiért nyitott volt arra hogy megcsaljon, és ez mindkettőtök hibája. Próbáljatok beszélgetni minél többet, és kérd meg hogy magyarázza el mit érez, gondol, hátha okosabb leszel a helyzethez. Egyáltalán, jól éltetek eddig? Boldogok voltatok? Lehet hogy tényleg nem illetek össze, sajnos van ilyen. Szóval nézz magadba, és beszélgessetek! Sok sikert!
2012. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, megértelek,én 3 gyerekkel jártam ugyanígy, 1.5 év telt el, és még mindig csak valamivel jobb... Nem , ez nem a te hibád, h.lyeségeket írt az előző. Itt már, ha gyereketek is van, nincs jaaaj, mégsem illünk össze, minden kapcsolat kompromisszumot igényel, és ha vállaltam valamit, nem futamodok meg. Kérd meg, hogy menjetek el párterápiára, családterápiára.Ha nem hajlandó, sajnállak, de egy önző rakás sz.rt választottál. Akkor pedig felejtsd el az istenítését, szeretését, mert nem az, akinek hitted! Az idő segít, és az, hogy ilyen embert nem érdemes szeretni. Ha megnyerte, hadd vigye. Idő,és lesz helyette más.
2012. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,próbáljatok beszélgetni és mond meg neki hogy te még szereted,és hogy ott a kislányotok akinek mindkét szülőre szüksége van,lehet hogy elgondolkodik és minden rendben jön,én szorítok neked hogy jól alakuljon.
2012. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!