Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol lehet azt megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet azt megtudni, hogy valaki külföldön hol dolgozik, melyik cégnél? (gyerektartás miatt)

Figyelt kérdés
Az exem külföldön dolgozott éveken át, egy magyar cég alkalmazásában. Most kilépett a cégtől, elment munkanélkülire, és ehhez mérten akarja, hogy megállapítsák a minimális gyerektartást. Havi 1milliót keresett,az ügyvédemmel 80 ezer Ft gyerektartást kértünk, és jelenleg 20 ezret küld. És visszamenőleg is fizetnie kéne elmaradást.Több ismerőse megerősítette, hogy továbbra is külföldön dolgozik. Igazából van egy dörzsölt ügyvédje, ezért minden kiskaput megtalál arra, hogy "győzzön", hiszen közölte: ki fog semmizni. Egyedüli családfenntartóként 3 gyerekkel, nagyon nehéz.
2012. jan. 25. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

uhh ez szomorú :( én úgy tudom ha ő önként nem mutat be papírokat a bíróságon akkor kevés az esély...


Esetleg azt lehet csinálni, hogy ha nagy lábon él akkor mondjátok el a bíróságon, hogy kicsit furcsa hogy munkanélküliként ilyen kocsi olyan kocsi, ilyen nyaralás olyan nyaralás.

azért a bíróság sem most jött le a falvédőről, láttak már sok mindent...


Amúgy nagy lábon él? tehát látványosan szórja a pénzt volt férjed?

2012. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán él nagy lábon...inkább zsugori,még a gyerekeket sem támogatja sajnos ez van..
2012. jan. 25. 13:02
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

Jövedelemigazolást kell kérni bírósági úton-ha munkanélküli, akkor a munkaügyi központ fogja ezt kiállítani neki.


OFF 80 ezer forint gyerektartásnak nem kevés. Ennyit te is tudsz a gyerekre fordítani? Mert akkor tisztességes enynit kérni, ha magad is tudsz ennyit biztosítani a gyereknek/gyerekeknek. Nem csak az egyik szülő dolga eltartani a gyereket...

2012. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1 vagyok. hát ez tényleg szomorú. Ez esetben sajnos tényleg nehéz lesz bizonyítani hogy nagylábon él...

sajnos ha befog mutatni egy munimálbéres papírt akkor a bíróság ahhoz lesz kötve és az alapján fog számolni. Semmi esetre sem lehetne vele beszélni? Hogy ne 20at adjon hanem pl. 40et? tudom hogy ti 80ezret kértetek, de talán kezdésnek nem lenne rossz...

2012. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

3-as válaszolónak azért 3 gyermekre nem mondható soknak a 80 ezer ft. kb. 25ezer ft jön ki 1 gyerekre. Ez nem mondható soknak. Én párom 70ezret fizet 1 gyerekre, de ez sem elég anyukának:( Szerintem kérdező esetében asbzolút korrekt amit kérnek.


Az meg hogy 3 gyerekre ad apuka 20 ezret, hát ez egy kicsit vicc kategória. Én is nő avgyok, de ez nekem is felháborító, pedig nem vagyok pénzéhes sem!

2012. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%
Nade a 80ezres gyerektartás az minimum 160e jövedelmet jelent. Anyukának is van ennyi? Mert a tisztességes az, hogy egyformán járuljanak hozzá a gyerekek eltartásához... Még mielőtt támadnál, hogy én is tartásdíjat fizető apa vagyok, elmondom, hogy egyedülálló anyaként nevelem a gyerekemet-apuka nem fizeti a tartásdíjat, ami egyébként havi 10.800.- forint lenne....
2012. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

igen ez egy jó kérdés, hogy anyukának ven-e jövedelme. Várjuk meg a válaszát. Egyébként igen ez tényleg így van, hogy anyukának is arányosan kikell vennie a részét az anyagiakból. legalábbis nálunk bíróság ezt mindig leírta a végzésben. Mert anyuka nem így értelmezte. Ő szerinte párom csak adjon adjon adjon...anyuka meg munkanéküliként tartotta a markát...csak bíróság nem értett egyet vele...


de ez egy másik oldal...

2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Anyuka természetben teszi hozzá a többit, és nagyon rendes, mert amíg pl. kivasal a gyerekekre az idő alatt háromszoros órabérért túlórázhatna is. Ráadásul anyukának elég lenne, ha egy szobában égne a villany. Gondolkodjunk már egy kicsit! Három gyerekre 20 ezer forint?

Kérdező, lehet jobban járnál, ha valami ismerősöd egy idegen autóban elmenne apuka után, aztán az adott cégnek írnál egy levelet, hogy kellene egy kereseti igazolás apuka béréről.

2012. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Persze, természetben teszi hozzá a többit. De ha teszem azt ő minimálbért keres, akkor kissé magas elvárás, hogy az apa az anya jövedelménél magasabb tartásdíjat fizessen. Nem?
2012. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Miért lenne?
2012. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!