Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megteheti hogy így visszaveszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megteheti hogy így visszaveszi a gyerektartást?

Figyelt kérdés

2 éve,fix 40ezret küldött r.szín csekken az ex anyósom,az aouka nevébe gy.tartáskent,most meg,minden féle előjel nélkül visszavette 30ezerre!Ha beviszem a régebbi bizonylatokat a bírósagra,van rá esély h ugyan ennyit ítél meg,mondván ha eddig tudta fizetni,ez után is tudja?

magánvállalkozók,ezért így oldottuk meg,megeggyeztünk az összegbe,mivel kézbe kapja az apuka is a fizetést!Semmirol nincs bírósagi végzés,mert nem gondoltam vna hogy így viselkedik az ex anyós...


2012. febr. 22. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
90%

Mivel nem volt róla papír, ezért igen, megteheti.


És ha bíróságra mentek, akkor a papír alapján ítélik meg a gyerektartást, és mivel a férjed kézbe kapja a fizuját, még rosszabbul járhattok.

2012. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
91%

Eddig tudta fizetni most meg nem, mert ugye változott ezer meg ezer dolog.

Ha nincs róla bírósági végzés, hogy ennyit kell fizetnie, akkor legfeljebb majd most megállapítanak egy összeget. És mivel ő kézbe kapja a fizetését akkor gondolom nagyon kevés vagy egyáltalán nincs bejelentve, és az is meg lehet, hogy kevesebbek kapnál mint 30 ezer. Úgyhogy én helyedben nagyon nem pattognék, inkább velük beszélném meg.

2012. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 A kérdező kommentje:
Akkor is ha beviszem a bizonylatot,hogy eddig 40ezret kaptam és ő öntszántából visszavette?vagyis ugye elvileg az apa a hasára ütött és ennyit küld!
2012. febr. 22. 20:32
 4/123 A kérdező kommentje:
Nem lehet velük beszélni,m.mondta,ha tetszik ha nem,ennyit kapok,és csak fogjam be a szám,örüljek ennek!
2012. febr. 22. 20:33
 5/123 anonim ***** válasza:
92%
nem fogják akkor sem kötelezni, hogy 40 ezret fizessen, hanem majd a fizetéséből kiszámolják, hogy mennyi jár neked
2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/123 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet gyerektartást csökkenteni. Ha megváltozik a fizető fél anyagi helyzete (most nagyon is változtak a törvények, adózások, lehet nekik sem marad annyi a zsebükbe mint eddig). örülj neki, hogy bírósági papír nélkül is kapcs pénzt. sokan bírósági papírral sem kapnak
2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 A kérdező kommentje:
hát akkor mindegy...úgy látszik ők irányítanak engem,nem én őket...
2012. febr. 22. 20:38
 8/123 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem még a 30 ezer is több, mint amit a bíróság megállapítana. Nem érdemes pattogni.
2012. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/123 anonim ***** válasza:
87%
Hány gyermeketek van?
2012. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/123 anonim ***** válasza:
93%

Nem irányítanak téged! Csupán kevesebbet fizetnek,ha az ő jövedelmük is csökken. Te is költesz ennyit a gyerekedre a saját jövedelmedből? Vagy csak a gyerektartásból és a családi pótlékból élsz te is?

Ha csak egy gyerek van,akkor a 30.000.- még sok is. Ennyit nem fog a Bíróság sem megítélni.

2012. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!