Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van valakinek ötlete arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek ötlete arra, hogy hogyan győzzük meg a bírónőt, hogy 110 000 - 120 000 Ft-os gyerektartás meghaladja a gyerek szükségleteit? (Ennyi a 20%)

Figyelt kérdés
A párom gondos munkával összeállított egy hazugságlistát, miszerint a gyermekem ellátása 200eFt-ba kerül. Olyan dolgok is szerepelnek benne, amit soha nem vett meg, vagy olyan különórák, ahová nem jár a gyerek. A kapcsolattartásunk folyamatos... látom mit csinál. Szerintem 60 000 Ft bőven reális lenne. Nem sajnálom a gyerektől, de anyukától igen, aki az elmúlt évben pl. kocsit cserélt. Inkább megvenném neki én. Egy jó miskolci ügyvéd sem ártana (férfi! ) Köszönöm,
2012. febr. 28. 12:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
62%
Sosem értettem, hogy az esetek 90%-ában miért az anyánál marad a gyerek? Látszólag semmiből sem szenvedne hiányt, ha az apánál marad, mégis sokszor az egyedül életképtelen anyára bízzák, aki a volt férjén élősködik.
2012. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
37%

Mert egy gyereknek nem csak az anyagiakra van szüksége.


Kérdező: szerintem próbálj meg a volt feleségeddel egyezkedni! Mondd el, hogy inkább direktben az adott célokra adnál szívesebben - akár még többet is.

Ne vádaskodva, ne veszekedve!

2012. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 tetro ***** válasza:
22%
ne haragudj, de szerintem 100e Ft nem olyan nagy pénz. annyit simán el lehet költeni egy gyerekre havonta. persze attól is függ mennyi idős. de ha csak egy kiló gyümölcsöt vesz mondjuk neki anyu naponta, az már 15e egy hónapban. ráadásul ha keresel havi 550e Ft-t, tényleg fáj az a plusz 40e amit odaadsz a gyerekednek? persze biztos anyuka is költ belőle, de ezt te sehogy sem tudod bizonyítani.
2012. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
83%
Biztosítsd, hogy járjon különórákra.
2012. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
76%
Utolsóval értek egyet!:)
2012. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
73%

azért álljunk meg egy szóra.


a gyermek eltartása 2 vagy is KETTÖ ember feladata. vagy is anyukának is akkor lekellene tenni ugyan ennyit az asztalra, így a gyermek ellátása havonta 220-240000Ft. hát ebböl még egy 4 fös családot is ellehet tartani.


én egyszerüen a neten keresnék egy családjogi ügyvédet a környékeden, majd max 10-20.000Ft között ad egy órát amiben elmondja mik a lehetöségeid. lehet van olyan lehetöség hogy a gyermek különórája, vagy az éves kirádnulást direktbe fizesd, és nem kell anyukának átutalnod, hanem egyszerüen te fizeted.

2012. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem a gyerekre költi. Azért írtam, hogy szívesebben megvenném neki én amire még pluszban szüksége van, vagy amire vágyik a kisfiam.
2012. febr. 28. 13:26
 8/126 anonim ***** válasza:
80%
Ezt mondtad már neki is?
2012. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 A kérdező kommentje:
Anyuka is jól keres ... Tehát elvileg simán fel tudja mutatni, hogy a másik felét hozzá teszi.
2012. febr. 28. 13:27
 10/126 anonim ***** válasza:
32%

Ne sajnáld tőlük a pénzt egy gyereket felnevelni egyedül nagyon nehéz (anyagilag is)! Lehet, hogy eddig nem járt különórákra, de valószínűleg ezentúl fog, ami szerintem nagyon hasznos, pl nyelvetanulást is érdemes fiatal korban elkezdeni, az pedig rengetegbe kerül! Sajnos nekem soha nem adatott meg, hogy különórákat vegyek, szerintem te se sajnáld ezt a gyerekedtől, 100e Ft simán elmegy sulira, tankönyvekre, bejárásra, ruhákra, étel, vitaminok, gyümölcs, hobbi, ha beteg, akkor gyógyszerekre, stb.

Ha ennyi a 20% szerintem téged sem vág földhöz ez az összeg....

2012. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!