Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » SEGÍTSÉG! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apa Anya elváltak és anyuval maradtam. Persze egy házban vagyunk csak külön emeleten. Most úgy döntöttem Apuhoz megyek már felvittünk minden cuccot de mikor belegondolok hogy ott kell maradnom akkor elkezd hiányozni anya és valami rossz érzés fog el. Most mit tegyek mehnnyek vissza Anyuhoz végülis nem lenne rossz újra anyuval lakni.

2012. márc. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Neked még a szar sem elég büdös.


Mindegy, kivel élsz, pár lépcsőfok választ el a másik szülődtől, ez a legideálisabb helyzet elvált szülők gyermekei számára.

2012. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Költözz le a pincébe, aztán hol az egyiknél alszol, hol a másiknál.
2012. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
tényleg rossz lehet most de csinál hogy 2 hétig apunál laksz utána anyánál.....
2012. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Látszik, mennyire bánt téged, hogy édesapád és édesanyád szakított. Az én szüleim is elváltak 14 éves koromban, onnan kezdve mintha az életem is kettészakadt volna.

Nagyon hasznos, ha magadban a hiányt úgy töltöd be, hogy mindkettőjükkel igyekszel "foglalkozni", mert egymásra haragszanak, nem rád, hiányzol nekik és nekik is jólesik, ha velük foglalkozol. Nem biztos, hogy éreztetned kéne velük, hogy most az egyiküket, vagy másikukat szereted jobban, inkább mindkettőjüknek azt mondd, hogy egyformán szereted őket, de együtt még jobban.

Nehéz a helyzeted, megérem a fájdalmad.

Mikor nem velük vagy, próbáld elfoglalni magad pld. tanulással, vagy valami szorgalmi feladattal, vagy olvasással - bármivel, ami aktívan eltereli a gondolataidat a fájdalomról. Ezzel azt is eléred, hogy büszkék lesznek rád! Szerencse, hogy egy házban laktok, de te mindkettőjükhöz tartozol, neked nem kell kettőjük közül választanod! Ha apu hiányzik, akkor menj oda hozzá, ha anyu, akkor bújj oda. Szétszakadni nem tudsz, ne is akarj.

2012. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!