Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi várható, ha a felperes már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi várható, ha a felperes már nem akar válni de az alperes igen?

Figyelt kérdés

Van ügyvéd előtt aláírt közös megegyezés.

A közeljövőben várható a második tárgyalás.


2009. jún. 18. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most ,hogy érted?Elindítottál egy válópert és meggondoltad magad?Mert a felperes perel mindig.

Egyébként a váláshoz elég egyik fél akarata.

Olyan nincs,hogy valaki a házastársam marad akarata ellenére mert kényszerítem.

2009. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én vagyok az alperes, a férjem a feperes.

Az elején ő akart válni, egy idő után közös megegyezésre jutottunk, és ő adta be a válást. Mostanában kezdett visszakozni, de az otthoni légkör már egy éve elviselhetetlen, én már mindenképp válni akarok. Naponta váltogatja a véleményét: válok, nem válok, el se megyek a bíróságra, nem fogsz tőlem megszabadulni, mellettem fogsz megrohadni, érzelmi, anyagi zsarolgatások, stb...Ha nem jelenik meg felperesként a tárgyaláson, vagy ott előadja, hogy mégsem akar, és alperesként jelzem, hogy én igen, akkor van esélye, hogy mégis elválasszanak?

2009. jún. 18. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Második válaszoló megírta a pontos választ neked.

Ha a férjed nem jelenik meg nincs tárgyalás,de Te beadhatod újra mint felperes,és elválhatsz tőle.Ez esetben még akkor is,ha egy tárgyaláson sem jelenik meg.Az én volt férjem is azt hitte,így nem tudok tőle elválni de tévedett.

Sok sikert,és a lehető legkevesebb idegeskedést.


1 voltam.

2009. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!