Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért váltok? Ki kezdeményezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltok? Ki kezdeményezte a válást, mennyire visel meg?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Totális elhidegülés.

Én kezdeményeztem

Egyáltalán nem visel meg, sőt :)

N/

2009. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem,,,elhidegülés2éve,,,és van egy 8hós kapcsim,,,,de fura módon mégis rossz volt tegnap átvenni az idézést,,,,,
2009. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért válunk, mert a férjem kb. négy éve megcsalt. Én már akkor is válni akartam, de könyörgőre fogta, hogy lablabla. Túléltük a válságot, de most megint bebukott, sőt ezt a kapcsit nem is nagyon akarja megszakítani. Hát ezért. Engem nagyon megvisel ez az egész, és a neheze mégcsak most kezdődik, mert most jött rá, hogy TÉNYLEG el fogok válni.
2009. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeztem, totális elhidegülés. Nem bántam meg, sőt már bánom, hogy nem léptem meg hamarabb.
2009. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeztem! Nem viselt meg, sőt...! 9 hónapja boldog kapcsolatban élek! Sokkal jobb, mint az első!
2009. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi az hogy elhidegulsz a parodtol????nem ertem( lehet hogy azert mert meg nem eltem hazassagban)
2009. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
elhidegülés: élitek a szürke hétköznapokat, dolgoztok reggeltől estig, egy ágyban alszotok, de szexre nincs idő, erő vagy kedv.. vagy csak kevés alkalommal. Kezdődnek a veszekedések, nem jártok szórakozni, kacérkodsz a szakítás gondolatával, esetleg randizgatsz.. Így már nem érdekel a házasság, képes vagy válni az új szerelemért, ami egyszer ugyanúgy kihűl.. :S
2009. jún. 27. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az új is működik 22évig mint a házasságom akkor szerintem érdemes váltani,,,,,
2009. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezeő:

Természetesen sokféle oka lehet az érzelmi elhidegülésnek, s ez egyénenként és házasságonként nagyon különböző.

De nálam pl.Semmi közös nincs már köztünk, bennünk.A szomszáddal többet kommunikálok mint a férjemmel.nem együtt élünk, hanem egymás mellett

2009. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a legszánalmasabb az egészben, hogy azt hiszi az ember, hogy még van esély, még rendbehozható, úgyis kapok még egy esélyt stb... aztán _rádöbbennek_, hogy nagyon nincs tovább, betelt a pohár a másiknál, és akkor betojnak.

De ehhez miért kell eljutni odáig, hogy válni akarjon az egyik? Miért kell túlfeszíteni a húrt? Miért gondolja azt az ember, hogy a másik a végletekig tűr, és elviseli a sz@rságait, azt, hogy mások előtt megalázza (gondolok itt a leendő exférjemre)?


Egyszer mindenkinél betelik a pohár, és válni akar. Csak erősnek kell lennie, és hinni abban, hogy ő még igenis lehet boldog (mással).


Bocsánat, hogy kicsit borúsan látom most a dolgokat, de azt hiszem nálam most telt be az a bizonyos pohár... és azt hiszem már nem is akarom kiönteni:'(.

2009. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!