Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem német állampolgár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Victorio kérdése:

A feleségem német állampolgár. Ma már Magyarországon élünk. Mennyi esélye van itt az apának a gyerek elhelyezés ügyében?

Figyelt kérdés
Mennyire számít az hogy a feleségemnek a családi háttere -enyhén szólva- nem igazán gyerek centrikus?Van egy lánya akit az apja nevel kint....és az is nemrég derült ki hogy neki is van egy testvére,akiről lemondott az anyja.Aki azt sem tudja hogy néz ki az unokája sem.Persze vannak még itt részletek.Köszönöm
2012. máj. 13. 16:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A gyerek milyen állampolgár? Mert az a lényeg. Ha német, akkor a német bíróság az illetékes
2012. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kinek a szemszögéből tetted fel a kérdést? Váltok a feleségeddel és a közös gyerekről van szó, vagy a feleséged volt férje akarja elperelni az előző házasságból született gyereket?
2012. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A két gyerek közös a lányom Magyarországon született a fiam Bonn-i.Kettős állampolgár létezik?Itt Magyar ott Német.Én így vagyok informálva.
2012. máj. 13. 16:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, mert pontatlanul fogalmazol. Melyik apára gondolsz? Magadra, aki itt él, vagy a másikra, aki még Németországban. És kinek az unokájáról van szó? Mik lennének a további részletek?
2012. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Így vagy informálva??? Mi van az anyakönyvi kivonaton?
2012. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én szeretném megtartani a saját gyerekeim.A lánya a volt élettársával él.Akinek fogalma sem volt először h van egy gyereke.A feleségem anyja pedig eldobott magától egy gyereket,ami most derült ki.Az ő családi háttere számít?
2012. máj. 13. 16:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Én sem értem sem a kérdést, sem az utána lévő kommentedet. Fogalmazd már át, hogy mire lennél kíváncsi?
2012. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Magyarul neki nincs is családja...h finoman fogalmazzak.
2012. máj. 13. 16:20
 9/18 A kérdező kommentje:
Anyakönyvi kivonat van.Magyar is Német is.Így kettős állampolgárok.Pontosítok.Itthon Magyarok,ott Németek
2012. máj. 13. 16:24
 10/18 anonim ***** válasza:
Az anyakönyvi kivonatban szerepel az állampolgárság...
2012. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!