Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt Családsegítős, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt Családsegítős, aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A válás miatt anyuka kicsit maga alá került. Együttműködik a Családsegítővel, de nem jó jellemzést írtak Róla...ez mennyit számít ?

2012. jún. 14. 15:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
én mentem magamtól a Családsegítőbe...
2012. jún. 14. 15:59
 12/26 anonim ***** válasza:
azt is írtad az előző kérdésedben, hogy a sulinak (vagy ovinak, nem emlékszem már pontosan) szintén rossz véleménye van Rólad), a férjed ellened van ,a családsegítősök ellened vannak, a pszichológus is véleményed szerint rosszul kérdezett. Nem sok ez egy kicsit? Nem szokták üldözni az embert...
2012. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy negatívabban látom a dolgokat, de.....nagyon nehéz.
2012. jún. 14. 16:06
 14/26 zokniszörny ***** válasza:
56%

Szerintem pedig eléggé össze vagy zuhanva. Még mindig. Miből is gondolom ezt?

1.) Már másodjára tetted föl majdnem ugyanazt a kérdést.

2.) Már írtuk egy csomóan, hogy kicsi az esélye, hogy elvegyék tőled a gyerekeket, mégis, ötvenhatodjára is felteszed ezt a kérdést.

3.) Valóban kicsit furcsa, hogy mindenki ellened van, a férjed, a tanítónő, az óvónő, mindenki. Ha az anyával minden oké, már csak a nők tartsanak össze felfogásból is, az óvóNŐ az anyukát fogja pártolni.


Ne haragudj, hogy ezt írom, szerintem nagyon nem vagy jól. Kicsit zavarodottnak tűnsz nekem. Amúgy is, miért félsz ennyire attól, hogy elveszik a gyerekeidet? Tuti van még valami, amit nem írsz le. Iszol? Drogozol? Mentális problémád van? Vagy mi?

2012. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ha a bíróság rendelte ki a családsegítőt, és véleményt kért a gyerekelhelyezéshez, akkor majd ezt is mérlegeli, mint ahogy minden más körülményt is, és aszerint dönt. Nem önmagában egy dolog lesz döntő, hanem minden együtt.


Ha magadtól mentél el, akkor nem értem, hogy egyáltalán miért írtak véleményt, azt a véleményt kinek küldték el, és milyen célból.


Viszont csak szólok: az, hogy anya vagy, a hiedelmekkel ellentétben nem lesz előny a gyerekelhelyezésnél, szóval erre ne építs! Csak azért mondom, mert egyesek szerint, ha az anya nem alkoholista, nem drogos és nem is prostituált, akkor a gyerekek mindenképp nála maradnak - de ez tévhit!

2012. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Azért félek ennyire, mert a férjem ezzel fenyeget folyamatosan :-( Jól vagyok,ennél rosszabbul voltam.


Nem drogozok, nem iszok !!!!

2012. jún. 14. 16:10
 17/26 anonim ***** válasza:
Akkor mentális probléma?
2012. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A Családsegítő az iskolától, óvodától kért véleményt a gyerekekről.A többi dolgot leírták, nekem azt mondták, hogy azért, hogy mi volt a kiindulás, és mit javasolnak, és az mennyire válik majd be.
2012. jún. 14. 16:12
 19/26 A kérdező kommentje:

Mentális probléma ? A férjem küldött padlóra...de egyébként amikor a "mélyponton" voltam, a munkámat és a gyerekeket is el tudtam látni.

Van úgy, hogy az ember mélypontra kerül..de az számít, hogy fel tudunk, illetve fel akarunk-e állni.


Én felállok/felálltam !

2012. jún. 14. 16:14
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha a csládsegítő egy folyamat elejének számítja a felmérést, akkor a mi a gondod? Megmondják, hogy min kell változtatni, követed az utasításokat, ennyi.
2012. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!