Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt Családsegítős, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt Családsegítős, aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A válás miatt anyuka kicsit maga alá került. Együttműködik a Családsegítővel, de nem jó jellemzést írtak Róla...ez mennyit számít ?

2012. jún. 14. 15:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
az, hogy szakemberhez küldtek és rossz jellemzést kaptál, nem javít a helyzeteden, ez biztos. Nagyban függ a Családsegítő munkatárstól is, hogy ők mit állapítanak meg. Egyébként az "engem azért küldtek oda, hogy magamról beszéljek, ezért nem beszéltem a gyerekekről" nekem csak kifogás, sok tárgyalást láttam már, ez hülyeség, hogy ezért küldtek és emiatt nem is említed őket. Ez biztos nem jó pont, de ezen utólag már nem tudsz változtatni.
2012. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Amikor az ember összezuhan, mert egyik nap még azt hiszi, hogy van családja, és másnap a férje közli, hogy elhagyja, akkor talán bocsánatos bűn, hogy nem említettem a gyerekeket. Ráadásul KÉRDEZETT a pszichológus, hogy mit érzek, és ezért beszéltem magamról.

Nagyon rosszul esik, hogy nem elég az embernek a maga baja, még rossz anyának tüntetik fel :-(

2012. jún. 14. 15:37
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem érzem, hogy segítettek volna...még jobban Belémdöngölik, hogy rossz anya vagyok :-(
2012. jún. 14. 15:39
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rossz anya,csak szétesett az életem...de már jól vagyok.
2012. jún. 14. 15:40
 5/26 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy én is ezt mondom, de ha a férjem bejelentené, hogy elhagy, nekem az első gondolatom az volna, hogy mi lesz most velünk: velem és a gyerekeimmel. sajnos tényleg nem jó jel, h nem említetted őket. ideális esetben ha akartad volna, se tudtad volna kihagyni őket egy ilyen beszélgetésből, mert ugyanannyira kellene aggódnod értük, mint magadért :-(


fel a fejjel, remélem, rendbe jönnek a dolgaid...

2012. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor most rossz anya vagyok, és elveszik Tőlem a gyerekeket ?
2012. jún. 14. 15:44
 7/26 A kérdező kommentje:
Mondom, a pszichológus azt kérdezte, hogy mit érzek, mi bánt...én meg elmondtam, hogy nem a válás, hanem, hogy becsapott...és sírtam. Max 20 perc volt....jővő hétre kértem időpontot, hogy újra beszélhessek a pszichológussal.
2012. jún. 14. 15:45
 8/26 A kérdező kommentje:
Na de egy beszélgetésből már látják, hogy rossz anya vagyok ?
2012. jún. 14. 15:46
 9/26 anonim ***** válasza:
A családsegítő hogy került egyáltalán a képbe? Mert alapesetben nem vonják be őket, csak ha valami gondot észlelnek -iskolában, vagy a bírósági tárgyaláson.
2012. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hát, azért nem. nem ilyen területen dolgozom, de azért azt gondolom, h ha az első 20 perc sírdogálással telik és elmondod, h mint nő és feleség becsapva érzed magad, az még beleférhetne szerintem. utána tovább kellett volna menni és megvárni, h mikor, milyen témákban érinted magadtól a gyerekeket. de lehet, h az a kérdés irányított kérdés volt, azaz kíváncsiak voltak, h magadtól hogyan értelmezed: a kérdés csak rólad vagy a gyerekekről is szól-e? te pedig automatikusan úgy döntöttél, h csak rólad és ezért a "rossz pont". de mondom, én laikus vagyok, nem értek hozzá, nem ezt tanultam, nem ilyesmivel foglalkozom, de ez elképzelhető
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!