Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ha lesz saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha lesz saját családom (férj, gyerekek) az pótolni fogja a biztonságot?

Figyelt kérdés
14 éves voltam mikor elváltak a szüleim,4en voltunk testvérek.megtapasztaltam milyen a család.
2012. jún. 20. 12:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most vagyok húsz,minden testvérem és én is külön-külön élünk meg a szüleim is nyílván.6 éve nem találom a helyem a világban
2012. jún. 20. 12:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A saját család semmire nem garancia, ezt neked kellene a legjobban tudnod. Bármikor válásra kerülhet sor, és az ember megint ott van, ahol a part szakad.


Saját magadban kell megtalálnod a biztonságot, hogy tudj bízni magadban, és ne tegyen tönkre egy válás vagy haláleset. Nehéz, de érdemes dolgozni rajta!

2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen lesz a férjed.

Az én szüleim nem váltak el, csak apukám kénytelen volt külföldre menni dolgozni, de ettől minden megváltozott.

Szóval sokáig azt vártuk mikor jön haza, hogy végül újra együtt lehessen a család. Azt hiszem ezért nem mentem sokáig férjhez. De most, hogy megtaláltam az igazit, minden más. Előtte volt jópár pasim, akinél nem éreztem , hogy életem végéig szeretnék vele lenni, és ez milyen jó lenne, sőt kerestem a kifogásokat az elköteleződés ellen.

De a férjemnél már az elején minden más volt. Mellette nemcsak biztonságban, hanem inspirálva is éreztem magam, hogy egyre jobb emberré legyek.

2012. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pótolja!
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen soha nem fogja, de begyógyíthatja a sebeket.

Nekem sem volt soha családom (szüleim pokollá tették az életem, meg egymásét is), minden ilyen "családos" élmény kimaradt.

A vőlegényemmel nagyon szeretjük egymást, az anyukája is első perctől kezdve családtagként kezel, ezek némileg kárpótolnak, de akkor is mindig fájni fog, hogy 20 éves korom előttről egy jó emlékem sincs.

2012. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb,h mind egészséges felnőttek vagyunk,de én vagyok az egyetlen,aki mindenkivel beszél,ők egymással nem.
2012. jún. 20. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pótolhatja, de nem szabad görcsösen akarni, beleesni abba a hibába, h összehozzátok a nagy családot, mert ez volt az álmod, aztán a sok nélkülözés, pénzgondok szétzilálják. Bár az anyagi helyzeteteket ti ismeritek, de van ilyen példa előttem.
2012. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs párom,majd 2 gyereket szeretnék...remélem találok olyan férfit akinek érdemes szülni.
2012. jún. 21. 08:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. engem két éves koromban hagyott el apám, most 34 vagyok, és még mindig nem tudtam feldolgozni hogy nem volt, elhagyott. A házasságomban a férjem nagyon szeretem, és ő is, de akár mit csinál, nem tudom azt érezni, hogy biztonságban vagyok. :( Én már mindent kipróbáltam hogy ez az érzés elmúljon, de úgy látom hogy ezzel életem végéig küzdenem kell, mert ez gyerek koromban belém programozódott.
2012. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja, és egy tanács, ha lehet ne olyan embert válassz magadnak mint az apád, mert akkor újra ismétled a történelmet. Légy tudatos a párválasztásban!!!
2012. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!