Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki rakhatom a férjem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki rakhatom a férjem olyan lakásból, ahova nincs bejelentve, csak szívességi alapon vagyunk mindketten?

Figyelt kérdés

De nekem ismerősök, nem neki.Az is lenne még a kérdésem, hogy ő festette a lakást,de az én pénzemből. Elég bizonyíték az, hogy a családom mondja, hogy ők adták nekem a pénzt? (de elég sok családtagomtól kaptam)Más bizonyítékom nincs.

A férjem amúgy most készül betörni, mert kizártam. Egy elmebeteg.


2009. júl. 9. 17:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

kirakhatod persze.

betörniii?? szólj a rendőröknek!

2009. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az lesz, szólok a rendőröknek, ha próbálkozik. És az gond, hogy itt vannak a cuccai?

Még a másik kérdésemre tudnál válaszolni? Hogy tudom bizonyítani, hogy a családom pénzéből lett festve a lakás?

2009. júl. 9. 17:37
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ugy tudom, hogyha tanuskodnak neked a szüleid akkor ők tudják bizonyitani.de miért kellene ezt bebizonyítani?
2009. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
a cuccait meg egyszerüen tedd ki!
2009. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha leszedi a tapétát, a másik szoba festve van és azt összefirkálhatja, a plafonon álmennyezet van. Ha ezeket tönkreteszi, ki lehet vele fizettetni?
2009. júl. 9. 17:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nem sajnos! szerintem.

jelentsd fel!

2009. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tyűhh miféle elharapódzott családi perpatvar van itten?
2009. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok, így is van elég bajom. Most eltűnt a férjem, nem tudom mi lesz. De mostmár nem léphetek vissza, ha beengedem, nekem annyi.
2009. júl. 9. 18:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha még a férjed, a közös lakásból (tulajdonilag akár a tietek akár nem) nem rakhatod ki, elméletileg pont ugyanannyi joga van ott lenni mint neked, tehát ha betör nem is követ el semmit. Sőt válás után őt amennyiben a lakás elhagyására kötelezik, lakáshasználati díj illeti meg.

Ha a házasság fennállása alatt kaptad a pénzt az általában közös vagyon lesz, kivéve ha kifejezetten valamelyik fél részére szóló ajándék volt, ebben az esetben erről nem lehet szó, mert a közös otthonhoz használtátok fel, elvileg nem lehet rajta bevasalni ezt a pénzt.

2009. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs róla papír, hogy szívességi alapon vagyunk a lakásban. És nem is ide vagyunk bejelentve. Ő az anyukájához, én a szüleimhez.
2009. júl. 9. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!