Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti együtt maradnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok a közös gyerekünkkel. Az elmúlt pár napban nagyon csúnyán veszekszünk és ez már nem csak a veszekedésben merül ki.Nem ítélkezést szeretnék,hanem tanácsot. Vajon megbocsátható-e az ilyen tett? Ha mégsem ki mit ajánl,hogyan kezdjek új életet várandósan. Főleg az anyagi függés okoz nehézséget.Állandó kritizálásnak vagyok kitéve és nem szeretném,ha a születendő gyerekünk igya meg a kárát.

2012. júl. 8. 00:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"ez már nem csak a veszekedésben merül ki"

Mi történik még?


Mi a megbocsátandó tett?

2012. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
így nem lehet válaszolni lehet hogy csak a terhesség miattvagytok feszültek mindketten, amit ha nem kompenzáltok így marad szülés után , lehet másban kell keresni az okot de akkor már nem tudtok mit megbeszélni
2012. júl. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Eleve nem vállaltam volna gyereket ilyen körülmények között.
2012. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Mégis mit kell megbocsátani? A veszekedés nálam nem válóok, a testi erőszak igen, a megcsalás igen, a zsarolás igen. Beletrafáltam, vagy találgassunk még, mi a párod bűne? :-)
2012. júl. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy látod, hogy még helyre lehet a kapcsolatotokat hozni, akkor maradjatok csak együtt. A gyereknek semmivel nem rosszabb, ha egy szülő neveli fel lehetőségeihez képest normálisan, mint hogy két folyamatosan veszekedő szülő mellett nőjön fel.

De arra készülj, hogy ha a szakítás mellett döntesz akkor nagyon nehéz idők jönnek!

2012. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem költözz anyukádékhoz,és a terhesség alatt dolgozz annyit amennyit csak tudsz.Kérd meg anyukádékat,hogy te most nem szállsz be a rezsibe,mert most a babára kell gyűjtened.Majd utólag visszafizeted.A családba biztos születtek különböző nemű kisbabák,tőlük kérhetnél kölcsönbe kiságyat,ruhácskákat stb. Ha mégsem,akkor a mai turkálókban rengeteg aranyos babaruhát lehet találni potom pénzekért! Remélem segítettem!Sok sikert!:)
2012. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akik kíváncsiak voltak,hogy mi a bűne azaz,hogy megpofozott.Ráadásul nap,mint nap megaláz és sérteget.Az,hogy mivel az lényegtelen szerintem.De leírhatom.Én munkanélküli lettem csak a táppénzeim jönnek havi 60-70e forint.Szerinte ez nem pénz és én csak élősködök rajta.Amellett,hogy nem merek elmenni fogorvoshoz sem,mivel 60km-re van az SZTK-s,amiért nem kellene fizetni azért is pénzt kellene kérnem,amit már nem merek kérni.Emiatt állandóan igénytelenez engem.Ha mégis elmennék,akkor meg az lenne,hogy költöm a pénzét. A másik probléma,hogy munkanélküli lettem,pontosan azért mert teherbe estem. Nem vagyok olyan ember,aki megöli a gyermekét,így az abortusz szóba sem jöhetett. A terhesség előtt,pedig nem viselkedett így. Egyik nap olyan,mintha nem történt volna semmi,aztán meg így viselkedik.
2012. júl. 8. 09:21
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
valószínűleg a terhességed az oka, és hogy ő nem akarja a gyereket, és úgy érzi ezzel akarod őt megfogni
2012. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Loloo válasza:
Én a helyedben visszaköltöznék a szüleidhez. :) A pasast meg hagyd a fenébe. :D én ezt gyerekszemmel mondtam :)
2012. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez bántalmazás, nem szabad hagyni. Csak súlyosbítja a helyzetet, hogy várandósan teszi ezt valakivel. Nem elég otthagyni és elmenekülni, de valamit tenni kell ővele is, mert újra párkapcsolatot fog létesíteni, és annak a nőnek (nőknek) ismét éveket vesz el az életéből, hoyg rájönnek ki ő, elhagyják, érzelmi és egzisztenciális veszteségeket, változásokat élnek meg fölöslegesen.

Egyébként én 2 diplomával közalkalmazottként kerestem 60-70 E Ft-ot, sajat lakast tartottam fenn belőle egyedül, tehát meg lehet élni ebből. Főleg ha ketten tartanak fenn egyetlen háztartást.

2012. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!