Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit éreztél/mit nem éreztél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél/mit nem éreztél már a házastársad iránt, amikor beadtad a válópert? Honnan tudtad, hogy menthetetlen a házasságod?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezem, akik elhidegülés, a kapcsolat ellaposodása, társas magány miatt indították el a válást!
2012. júl. 13. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy éreztem magam mint aki börtönben van. Végeztem a házimunkát, megpróbáltam megmenteni a házasságot. Aztán rájöttem, hogy már nem szeretem, és testileg sem kívánom. 10 év volt.


40/F

2012. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Azt éreztem, hogy hihetetlenül vágyom a szerelemre, de soha nem kaphatom már meg. Csapdába kerültem, mert vagy elveszítem a rajongásig szeretett fiam(a láthatás nem normális apa-fia kapcsolat), vagy pedig egy boldogtalan kapcsolatban élek egy olyan nővel, akihez hazamenni sem szeretek, mert állandóak a veszekedések, már nincsen közös témánk sem, és persze a szex is megszűnt közöttünk.

Életem legnehezebb döntése volt, de végül megtettem. Ekkor persze mindent megtett, hogy a lehető legjobban megnehezítse az egészet, de már semmit nem tehetett, amit előtte ne tett volna meg. Amikor a vagyonmegosztás is végbement, az volt az elmúlt 8 év legboldogabb időszaka. Lassan megszoktuk a fiammal a láthatás korlátait is, nővel pedig maximum ágyban kötődöm össze, máshogy soha többé.

2012. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár szereti a fiát, alkalmatlan volt arra, hogy kisgyerekes családban éljen. Mindketten akartuk a gyereket, mégis éppen akkor bukott meg a kapcsolatunk, amikor a pici megérkezett. Egyik átverés követte a másikat. Mindig megbocsátottam, és próbáltam úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, igyekeztem a kedvére tenni mindenben. Aztán egyszercsak azt éreztem, hogy annyit csalódtam már benne, hogy képtelen vagyok mindent örökre a szőnyeg alá söpörni. Hogy mindig ezek jutnak eszembe, amikor csak hozzámér. Nem volt kedvem a szexhez sem, szabályosan viszolyogtam tőle az utolsó szemétsége után. Neki a szexhiány lett így a válóok. Mostanáig nem fogja fel, hogy a szextelenség a sorozatos átverések miatt jött.
2012. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"...nővel pedig maximum ágyban kötődöm össze, máshogy soha többé." Második, te nem a szerelem érzésének hiánya miatt váltál el a feleségedtől? Nem azért, mert így lehetőséged van újra szerelmesnek lenni, szerelmi kapcsolatban élni? Nem értem, hogy hogy érted azt, hogy csak ágyban kötődsz össze nővel, az szex, és semmi más. Nem szerelem. Segítenél megérteni?
2012. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
azt éreztem, hogy nem éreztem semmit. Még haragot sem. teljes közömbösség!!! és tudtam, hogy nem szeretem.
2012. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem adta be, mert én hiába tudtam, hogy válni kell, képtelen voltam megtenni. Aztán amikor beadta a papírokat megkönnyebbültem. (a válóper egyébként amiatt indult, amit felsoroltál)
2012. júl. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!