Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont, amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor azt mondtad elég? Mikor lehet tudni, hogy már tényleg menthetetlen a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem látni az exemet az álmaimban!(nem azért mert még az exem szerettem!)Akkor már tudtam, hogy rossz ember mellett vagyok, pedig igazából nagy problémáink nem voltak(se alkohol probléma,se megcsalás nem volt,sem anyagi gondok,gyerek sem volt!).Egyszerűen éreztem, hogy elhanyagol, elkényelmesedett. Aztán rájöttem, hogy az előző párom,akivel viharos volt a kapcsolat,de mégis százszor jobb volt....Aztán szépen gerincesen megmondtam neki, hogy sajnálom de vége. 3év után. Végülis mindig is volt egy dolog ami zavart vele kapcsolatban,de próbáltam magamba súlykolni, hogy áh de szeretem és elfogadom.Valójában sosem sikerült.....
2012. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ezen én is sokat gondolkodom mostanában. Egyszer biztosan betelik a pohár, de mikor és honnan tudjuk?
2012. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Talán akkor jön el a vég amikor már nincs egymás iránti tisztelet. A beszélgetések már nem beszélgetések hanem inkább viták. És ha ez már mindennapossá válik az már a vég! Nekem! Bár kinek mennyi a tűrőképessége.
2012. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!