Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem lehet vele normálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet vele normálisan beszélgetni?

Figyelt kérdés
a kislányom édesapjáról van szó.8 hónapja vagyunk külön,neki van barátnője,akit állítólag nem nagyon szeret.Azt mondta egy közös ismerősünknek,hogy engem jobban szeretne,de én már nem megyek vissza hozzá.Nekem ezt miért nem mondja?Ha szóba kerül kettönk kapcsolata,akkor nem hajlandó engem meghallgatni,meg nagyon csúnyán viselkedik velem,ha a másik nővel van,még az utcán is elmegy mellettünk,mit tegyek?Az a másik nő állandóan ellenem,meg a babánk ellen hangolja,meddig tűrjek még?Egyszerüen én mindig türelmes vagyok,de már fogyóba az erőm,és kezd elegem lenni belőle,meg a kis barátnőjéből is.Hogyan lehet az ilyen nőket leállítani?Amúgy egy nagy K...legalábbis eddg úgy élte az életét.Beszéljek vele?Köszönöm előre is
2009. júl. 14. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőről ne vegyél tudomást,ne törődj vele.

A barátod meg ha ilyen veled róla se vegyél tudomást.

2009. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám mind a kettőt. A gyerek érdekében felvenném a diplomatikus és együttműködő kapcsolatot a volt párommal. A maradék időmben (ami gyerek mellett nem sok van) a saját jövőmre koncentrálnék.
2009. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít mit mond másnak, a lényeg, hogy Veled hogy viselkedik. Ha várna még valamit kettőtök kapcsolatától, nem ismerősöknek hintegetne minden következmény nélkül, hanem veled beszélné meg komolyan a gondjaitokat, illetve azt, hogy látna esélyt a folytatásra. Valószínűleg a közös ismerős előtt sajnáltatni akarta magát, hogy ő szánja bánja, de már nincs mit tenni.

Ami pedig a MÁSIK nőt illeti, bele se kezdj a leállításába, hiszen nem vagy ott, amikor épp hangolja az exedet, tehát nem tudhatod, hogy valójában miket mond. Amit nem első "kézből" hallasz, az olyan, mintha nem is hallanád, pláne félre vihetnek a saját gondolataid, hogy "biztos miket mond szegény pasinak". Tapasztalat, hogy ilyenkor sokkal durvábbakat képzelnek az új nőről a régiek, mint amit valaha életében elkövetni képes. Ha a párod "elmegy melletted" veszett fejsze nyele, ez az ő döntése, ha állhatatos lenne, nem lehetne befolyásolni. Beszéljétek meg a gyerek körüli dolgokat (láthatás, foglalkozás vele, gyerektartás) a többit meg felejtsd el és kezdj új életet.

2009. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ne beszélj a csajjal.


a gyermeked apjával beszélj. azt meg hogy valamilyen ismerős miket mondogat mások kapcsolatáról az nem téma. csak a gyereket ne vigyétek bele a rumliba, mert ő nem tehet semmiről.


mond meg neki, hogy akkor is, ha ti kapcsolatotok tönkre ment, attól még a gyermek apja marad és ez valamilyen szinten életettek végéig összeköt.

2009. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csúnyán viselkedik Veled,a gyermeke anyjával, akkor mit vársz tőle? Szerintem ne foglalkozz egyikkel sem, örülj a babádnak, az apukája pedig sajnálhatja, hogy mindez kimarad az életéből.
2009. júl. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ültesd le az ex-ed és beszélj vele a problémádról, ha nem megy, mert nem akarja akkor fizesse a gyerektartást, látogassa a gyerekét. Ha nem akarsz tőle semmit ne is vedd a szívedre amit tesz (sejtem bánt a közöny amivel "kitüntet" mikor a barátnő az oldalán van, de ezen túl kell lépni).

A barátnővel ne foglalkozz, nem éri meg...önmagát minősíti az összes cselekedetével és ha van egy kis esze az ex-ednek észre is fogja venni.

Én is egy "barátnő" vagyok, de sosem idegeníteném el a páromat a gyermekétől. Jó viszonyban vagyok a csemetével és várjuk a kistesót. Tény, hogy az exfelesége a végletekig gyűlöl, mert engem hibáztat a kapcsolatuk megromlásáért pedig mikor megromlott én még a képben sem voltam...nem is ez a lényeg. Én bár nehezen, de a páromért és a gyermeke valamilyen szintű lelki egészségéért túlléptem az áskálódáson, nem figyelek az exnej hülyeségeire, és aminek nagyon örülök, hogy annyi esze legalább van, hogy nem neveli ellenem a lányát akivel így nagyon szeretjük egymást.


Próbálj túllépni a sérelmeken és ne hagyd, hogy áskálódjanak, vagy ha mégis nem kell lereagálni.

Szép jövőt.

2009. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne próbálj meg a kapcsolatotokról beszélni.

Ha ő próbálna állítsd le.

AZ ilyen pasi csak akkor fog újra rád nézni, ha elérhetetlennek tart.

Az ismerős előtt sajnáltatni akarta magát.

A másik nőt meg nézd levegőnek,

ne beszélj róla senkivel,

de főleg az exeddel ne!

Ez utólag visszaütne rád és főleg a gyermekedre.

Remélem gyorsan találsz valakit, aki megérdemel titeket,

és akivel boldog leszel.

Akkor majd kaparja a küszöböt az ex....

2009. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor van esélyed normálisan beszélgetni a férjeddel,ha kettesben vagytok(nem úgy).

A csajjal meg ne foglalkozz,ő csak egy mellékszereplő aki eccer csak belépett a filmbe,de ettől nincs joga átírni azt!És ezt télleg ne engedd.Az ex férjed lehet h érez vmit a csaj iránt vagy essetleg szerelmes belé,de szerintem a gyerekét és annak az anyját tiszteli.És ezt a tiszteletet igenis használd ki,és ne hagyd magad!!!

2009. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem lehet vele normálisan beszélgetni?"


Személyes kérdésekben megkockáztatom, hogy az emberek többségével nem lehet.


"Azt mondta egy közös ismerősünknek,hogy engem jobban szeretne... ha a másik nővel van,még az utcán is elmegy mellettünk"


A tettek számítanak, nem a szavak.


Exbarátod egy barom. Ne foglalkozz vele, keress egy normális férfit.

2009. júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!