Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » KHR=BAR lista. Segítene nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KHR=BAR lista. Segítene nekem valaki? Az exem nem fizette a házat, aminél adóstárs vagyok. A szülei háza a fedezet. Most az ő házuk elúszik?

Figyelt kérdés
Én mit tudok tenni?
2009. júl. 15. 10:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Az én ingatlanom is elúszik?Tiszta ideg vagyok.Nem régen mondta,hogy nem fizeti a házat,de a szülei nem is tudnak róla,hogy mi a helyzet.Felhívjam őket?Szerintem megtehetem,igaz?Annyira ki borultam:(
2009. júl. 15. 10:34
 2/10 A kérdező kommentje:
Ők ma mentek nyaralni....viszont így nem tudják az ajánlott levelet átvenni.Jövő hét szerdáig kellene 160.000-et befizetni:(
2009. júl. 15. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha Te voltál az adóstárs, akkor az exed szüleinek nincs fizetési kötelezettsége. Ha Te (vagy az exed) nem fizetitek ki a 160e ftot, akkor fordulnak majd hozzájuk. A banknak az a lényeg, hogy megkapja a pénzét és nem az, hogy elárverezzék a házat. Szerintem amúgy ne hívdd fel őket ha ma mentek nyaralni, elég csúnya húzás lenne. Exed mit mond? Hajlandó fizetni?
2009. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg a szülőknek minél előbb tudniuk kellene erről a helyzetről, hogy ne villámcsapásként érje őket, hogy tegnapra be kellett volna fizetni 160 ezret, hanem legalább legyen esélyük összeszedni. De te sem tudsz fizetni vagy miért úszna el a szülők háza? Nem az adóstársnak kell fizetni, ha fizetésképtelen az exed? És ő tudná fizetni és nem akarja vagy nem tudja fizetni?
2009. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most ezen lehet vitatkozni, hogy szóljon-e vagy sem, de ad1: Te szeretnéd ha a nyaralásod első napján ilyennel zavarnának? ad2: szerinted ők azon kívül, hogy jól felidegesítik magukat és elcseszik az egész nyaralásukat, mit tudnának tenni?

Az adóstársnak kell fizetnie, nem a szülőknek....

2009. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11:51: inkább nem írok semmit, mert nekem a gyerekem az első, nem a nyaralás...
2009. júl. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem fizette ki a tulajdonrészemet,és azt hazudta,hogy nem fogad el helyettem a bank másik adóstársat.Múlthéten voltunk bent a bankban,együtt...ott azt mondták,hogy ők ezt nem mondták,vihet helyettem természetesen adóstársat.Hiteget,hazudik,még a saját gyerekével sem foglalkozik.Azt mondta,hogy így legalább megtudják az anyjáék,hogy mit írtak alá.Ezt akkor mondta,amikor nekem elmesélte,hogy nem fizeti a házat.Én gyesen vagyok,nincsen ennyi pénzem,és az ingatlanok közül elsődlegesen a szülőkét viszi a bank.
2009. júl. 15. 12:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is rosszul esne,ha a nyaralásomon tudnám meg az igazságot,de az jobban fájna,ha elvinnék a fejem fölül a házat,amiért egész életemben dolgoztam.
2009. júl. 15. 12:29
 9/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem a szülőkkel telefonon.Miután itt feltettem a kérdésemet.Most ők is én telefonálgatunk ide-oda.Keressük a megoldást...de most komolyan az én dolgom lenne fizetni az exnek a házat,amit ő használ?Ő még gyerektartást sem fizet,ez olyan lenne,mintha apa tartást fizetnék.Kiakadtak a szülők természetesen,de megköszönték,hogy hívtam őket és nem engem pocskondiáztak.
2009. júl. 15. 12:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. júl. 15. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!