Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői "fekete lista"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői "fekete lista"? Kikkel akadt problémátok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen gondok adódtak az esküvőtökön? Hogy sikerült megoldani? Főleg szolgáltatókkal kapcsolatban!
2011. nov. 6. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
nekem igaz nem volt esküvőm... de azért látom senki nem válaszol, így mesélek. Voltam egy lagzin, és meghívtak egy férfit, akit apu ismert, mert festő volt. Ők jól berúgtak a 17éves bátyámmal és üvöltöztek...egész ebéd közben csak őket lehetett hallani, meg már a végére mindenki tudta, hogy én lovaglok, van 2lovam, apumrégen festő volt...stb. nagyon gáz volt... :/
2011. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lerepült a kocsidíszünk, amikor fotòzàs előtt jött értem a férjem. Aki csinàlta, nem vette fel a telefont. A tanunk talàlt egy viràgost, akik épp zàrtak és tök ingyen megcsinàltàk. :)
2011. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A feketelistán a szüleim szerepeltek, sajnos bizalmat szavaztam nekik, nem kellett volna...

Szolgáltatókkal nem volt semmi gond. Szinte mindenkit ismertem régről, úgy készítettek, készülődtek, mintha a saját lányuk lettem volna. :) így utólag őket kellett volna meghívni a saját családom helyett...

2011. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Anyám hugai.

Alapból nem szeretem őket,de az illem...

Végigveszekedték az estét,éjjel 1kor szó szerint üvöltve elzavartam őket,hogy folytassák máshol,takarodjanak.


A túl sokat ivó nagyim báttya már semmiség volt,ő csak érdekesen dalolászott.

2011. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk most lesz jövőre az esküvőnk.

Fekete lista a szolgáltatókra még nem érvényes... de nálunk pl. diákmunkások lesznek órabérben (600/óra) a pincérek, mert én így 'óhajtottam' :))

Ők korlátlan ehetnek/ihatnak, éjfél után alkohol tartalmú italokat is, 30 percenként 10 perc cigaretta szünettel egybekötve. Tehát, teljesen korrekt vagyok.

Viszont kikötöttem a diákszövetkezetnek, hogy legyenek elérhető 'pótlások', mert, ha csak 1× meglátom, hogy valaki nem 'ugrik' a vendégekhez, akkor mehet is el és jöhet más. Mivel cégem van, így elég sokszor kértem már diákokat, minimum, hogy most ők (diákszöv.) 'ugrált' értem.. :))


Rokonok:


1. Édesapám. Természetesen ott lesz, de tudja jól, hogy csak egy húzása van. Mivel eddig minden fontosabb pillanatot az életemben - és nővérem életében is - elbaxott, így eléggé aggódom, hogy ezt is tönkre teszi.


2. Nővérem alkoholista sógora. Mivel a sógorom szüleit is meghívtam, így sajnos egyértelmű, hogy a 42 éves intelligencia hiányos, alkoholista második gyermekét is meg kell hívnunk. Sajnos együtt élnek ...


3. Párom keresztapja. Szintén alkoholista, de remélhetőleg nem jön el, mert neki mindig fontos dolga van a kocsmában...



Amúgy a nagy nap előtt beveszem a leszrom tablettát, felöltöztetem az addigra 11 hónapos kislányomat és elindulok a házasélet felé :)))

2011. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Anya testvérnek az élettársa: Világ életemben utáltam,lekezelő és bunkó.Szinte mindenki utálja.

2.Nagyanyám. Mindenbe beleköt,és semmi nem jó neki.

2011. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szolgáltatókkal kapcsolatban nagyon fontos, hogy előre megbeszéld az árat. Illetve, hogy azt kérd, amit Ti szeretnétek. Ne azt, amit apu, anyu, akárki. A Ti esküvőtök, legyen úgy, ahogy Ti akarjátok. És Ti fizessetek. Én 2 dologban engedtem az édesanyámnak. Na, az a 2 lett elrontva. Illetve a varrónőnél ő volt velem, és máris drágább lett a ruha.
2011. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!