Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Külföldön (nem EU) dolgozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön (nem EU) dolgozom, magas jovedelemmel, Mo-on nincs adózott jövedelmem 3 éve. Válás esetén a bíróság mi alapján ítéli meg a gyerektartást?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 23:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Magadtól nem akarsz adni?

Megegyezés kérdése!

Nem tudom miért akarnak egyesek kibújni a gyerektartás alól és miért akar mindenki minél kevesebbet fizetni!

Sajnálom a gyerekedet!

2012. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
első te aztán kedves ember lehetsz :D
2012. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
"Kedves" elsö! Csak információt szeretnék kapni, furcsállom reakciódat. Biztos rossz volt a hétvégéd, remélem, a holnapod jobb lesz!
2012. júl. 23. 00:25
 4/20 Advocatus Diaboli ***** válasza:
65%
Én megkockáztatom, hogy a jelenlegi jövedelmed x%-a. De ez csak tipp, így lenne logikus.
2012. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
meg1ezés kérdése...ha nem akarsz magadtól annyit adni amennyit a másik fél szeretne(pl feleség)tuti beköpi h te külföldön elég jól keresel,ami gondolom lekövethető ha nem fekete...
2012. júl. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 sdafa válasza:
74%
én ha jól tudom a jövedelmed maximum 20 % a lehet gyerektartás !!!!
2012. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
20% gyerekeknként
2012. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy 20 %, szerintem egy fix összeg lesz.
2012. júl. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%

Szia kedves kérdező!

Én pontos infót tudok adni, a múlt héten intéztem:Vagy a jövedelmed egy bizonyos százaléka, általában a bíróság 20%-ot szokott meghatározni, vagy egy bizonyos, fix összeg, amit a feleséged kér.A közös megegyezés azért lenne jobb, mert, ha begurul a feleséged,illetve gyámügyhöz fordul, h nem lehet tőled levonni, nem akarsz fizetni, stb, akkor a megélhetésedet veszélyeztethető összeget is meghatározhat gyerektartásnak.És ezt akkor is behajtják rajtad, ha nem marad hideg vízre valód sem.Ezért inkább javaslom a közös megegyezést, mert a hatóságok ilyentén bevonása rámehet a gyerekekkel való kapcsolatodra is.Pedig, gondolom ők még akkor is a te gyerekeid, ha már az anyjukkal nem jössz ki.

Remélem, kulturált emberekhez méltóan megtudjátok oldani.

2012. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy a külföldi munkát és a jövedelmed be van-e magyarországon jelentve valamelyik hatóságnál.

Ha nincs, akkor elég sok idő elmegy, míg a magyar hatóság megkeresi a külföldi hatóságot stb.

Szerintem ne menj bele ebbe a játékba, mert még a végén kitalálják, hogy valamilyen adót vagy TB nem fizettél stb.

Mivel magas a külföldi jövedelmet, egyezzetek meg egy magyar viszonylatban nagyvonalú gyerektartásban és mindenki jól jár.

2012. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!