Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisgyerekkel fogok kelleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekkel fogok kelleni valakinek?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok erőltetni olyan kapcsolatot ami nem megy,még ha itt is a gyermekem, rámegy az egészségem. Férfiak válaszát várom.

32N


2012. júl. 27. 22:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Egy kapcsolatot nem is szabad erőltetni, akkor sem, ha nincs gyerek. Nem értem az összefüggést.


33F

(Off: férfiak válaszát várod. Fogadjunk, hogy szinte csak nők fognak írni...)

2012. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Nézd,anya 12 éves koromban vált el apámtól.A leghisztisebb korszakomban voltam.Szinte mindenért csak úgy üvöltöttem,toporzékoltam.

Mit ad isten?Anya az egyik legcsodálatosabb emberrel jött össze!És engem is elviselt,pedig nehéz volt(szerintem).

A lányaként nevelt!:)

2012. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagyok, ne haragudj mégis válaszolok. Jó szándékkal...


Én is 32 évesen egy 5 éves kisfiúval találtam igaz társat.

Persze ő is már múlttal (gyermekekkel) rendelkezik.

2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem olyan férfit keres akinek már elvált és van gyereke. Ő megértőbb tudna veled lenni.
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Még gyerek nélkül is nehéz találni,nem hogy gyerekkel.
2012. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
ez nem igaz:) nekem 5 hetes volt a fiam, amikor a férjem meghalt. Egyedül éltünk, nagyon nehéz volt. 3 éves lett a kisfiu amikor megismerkedtem VELE. a fiamat a sajátjaként szereti, és neveli már 15 éve, és közben született egy kislányunk is. ne erőltess olyat, ami nem megy. Ha rossz kapcsolatban élsz, egy idő mulva felőröl, és a gyerek issza meg a levét. Addig lépj amig fiatal vagy.
2012. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Én kellettem. 30 éves voltam, a lányom 7. Azóta közös gyerek is van. Neki még akkor nem volt gyereke. Bocs, hogy nő vagyok és mégis válaszoltam :-)
2012. júl. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Tényleg, csak nők írtak!

Nem tudják megállni, akkor sem, ha külön kérik ezt.

2012. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor, hogy egy férfi is írjon. Ha egy férfi odáig van érted, és akar téged, akkor ezt nem fogja befolyásolni egy gyerek. Ha egy gyerek miatt elriad, akkor egyszerűen nem elég érett, vagy nem szeret igazán és jobb is, ha visszakozik.

Ezt nem csak tapasztalatból írom.., de a környezetemben is láttam erre még plusz pár pozitív példát.


Ha olyan rossz a helyzet, hogy ahogy írod rámegy az egészséged, és van lehetőséged önálló életet kezdeni, akkor lépd meg. Önállóan is tudnod kell boldognak lenni, és ha ez meglesz, jönni fognak a pasik is, ebben biztos lehetsz :) Egy célt kell szem előtt tartani, hogyan lennél boldog, és ez alapján mérlegelni.

2012. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
csak ha van szex is
2012. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!