Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő telt el Nálad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telt el Nálad a válás gondolatának megfogalmazódása és a válóper benyújtása között?

Figyelt kérdés

Miért vártál ennyi ideig?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 2. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 éve éreztem, hogy valami nem kerek, és elkezdtem más szemmel nézni a dolgokat. Többször leültünk, hogy beszéljük meg, változtassunk, de nem történt semmi. Aztán megfordult a fejemben a válás, és 4 hónapig rágtam, mire beadtam.
2012. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9 hónap lehetett.
2012. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem én, hanem keresztanyám. 10 évet(!) várt. Mert remélte, hogy megváltozik. Mert nem tudta volna kifizetni a lakásból, ha eladják már nem tud venni semmit, három gyerek volt, a férj nem fizetett volna gyerektartást úgy sem, nem tudott volna megélni a gyerekekkel.


10 év után két gyerek kirepült, csak egyről kellett gondoskodni, beadta a keresetet, elváltak, hitelt vett fel, kifizette a lakásból, egy gyerek mellett már tudja fizetni, de ha mégsem a felnőtt gyerekek bármikor tudnak segíteni.

2012. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 év. Külön költöztem a lányommal, és még egy hónapot gondolkodtam mi legyen, végül is beadtam. Nem bántam meg.

Azért várunk eddig, mert senki sem akarja fel adni az addigi életét egy pillanat alatt, jól meg kell gondolni, és esélyt kell adni, hátha változhat. Meg persze mindenki fél a változásoktól. De ha nem megy, nem kell erőltetni.

2012. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 év.....
2012. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy veszekedés alkalmával elköltöztem és rá pár hétre úgy döntöttünk, hogy elválunk.

A kérvény beadása mégis fél évet váratott magára, mert előtte az anyagiakat (ingatlan) rendezni kellett. Így maga a válóper gyorsan és akadálymentesen zajlott.

2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőm 1x az esküvőt is lefújta,aztán mégis megtartották. amikor a gyerek 2 éves volt elment,de kibékült vele és jött a 2. baba. amikor a kicsi lett 2,akkor sokallt be végleg, és adta be a válókeresetet. így akkor 5 évet várt hátha..
2012. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6nap.Nem szeretem a bizonytalanságot.Ha mást szeret és őt akarja és nem tartja vissza a közös múltunk,a kisgyereke,a józan ész,mire várjak.Így legalább az biztos volt hogy vele ne tervezzek.
2014. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!