Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a barátnőm lakásáról exbarátját kiköltöztetni?

Figyelt kérdés
A barátnőm még együtt él a volt barátjával már egy jó ideje. De mivel a kapcsolatuk megromlott (mert nem tudnak együtt élni), így szívesen elválna, de szükség van rá, mert a barátnőm szüleire ő figyel (mert betegeskednek). A barátnőmet az őrületbe kergeti. A férfi egy Romániából származó fazon (becsületes, nincs vele ilyesféle probléma), aki a szüleitől menekült el ide Pestre a barátnőmhöz. Sajnos (realista vagyok), a barátnőm szülei hamarosan el fognak távozni. Szerintetek, hogy lehetne megoldani, hogy a tragédia után az exbarát kiköltözzön a barátnőmtől, hogy végre a partnerem idegeskedése megszűnne?

2012. aug. 7. 19:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még ne költözőn el mert még segít a beteg szülőkkel kapcsolatba, de ha meghalnak akkor költözőn azonnal? Na ehhez inkább nem írok semmit.
2012. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valakinek magára kellene vállalni a szerepét.


Miért a tragédia után költözzön el, miért nem most?

2012. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem.. A barátnőd kidobná az expasiját ,de addig kegyesen megengedi neki,hogy maradjon amíg az élő szüleit ápolja?? Ha meghaltak,akkor az exbarát is röpülhet azonnal?? Miért nem dobja már most ki,ha azt akarja hogy elmenjen az expasas??

Mondjuk azt se értem, hogy miért okoz gondot a barátnődnek hogy a szülei halála után csak úgy kivágja az exet..Ha ahhoz vastag bőr van a képén hogy kihasználja az exet,akkor szerintem ahhoz is jó vastag a bőre,hogy később lazán kidobja..

2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a férfi nem csinál semmit egész nap, nem hajlandó dolgozni, egész nap csak számítógépes játékokkal játszik. De mivel én a barátnőmnek sincs semmi időnk, így őrá lett bízva az ápolás. De ennyit csinál és semmi többet. Ha kihasználásról van szó, akkor még mindig a fazon nyert. (Barátnőm olyan neki "funkcionálisan" mintha az anyja lenne: főz, mos, takarít rá...stb)
2012. aug. 7. 19:19
 5/27 anonim ***** válasza:
És végülis te ki vagy a sztoriban?
2012. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kidobni a csákót és fogadni egy megbízható ápolót. Nem annyira drága mert sajnos ők sem keresnek sokat. Ha meg így a pasira költött pénze megmarad a barátnődnek, abból fizetheti az ápolót...
2012. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

"így őrá lett bízva az ápolás. De ennyit csinál és semmi többet."


Ne haragudj de van akinek ez a munkája. Akkor vegyetek fel egy ápoló nőt, és küldjétek el.

2012. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mivel ő a "barátnőm", gondoltam rá lehetett jönni, hogy én a "barátja" vagyok. ;):D
2012. aug. 7. 19:23
 9/27 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni a szülők halála után, hogy végre a barátnőmmön való élősködés végre befejeződjön a fazon részéről?
2012. aug. 7. 19:33
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél a barátnője is, nem? Vagy egy barát akivel nincs viszonya. Szóval ha te egy aktiv kapcsolata vagy akkor egyáltalán miért türöd hogy együtt éljenek?


"Mit tudok tenni a szülők halála után"


És miért tér vissza mindig ez a pont, hogy te majd a szülők halála után teszel valamit? Miért csak akkor? Nem értem.

2012. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!